Geri bildirim CM ve Support

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 31 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1/5 serverinde cm olmadığından dolayı hakaret küfür iftira ekran görüntüsü aldım support yolladım kendileri de reportlamamı istediler.

Aile değerlerine küfür eden hesapları reportluyorum yarın tekrar aynı hesaptan yazıyor bu nasıl iştir.

Zaten bu küfür edenler reportladığımda tüm gün chatte küfür ediyor yani serverde cm yok artık bunun bilincindeyim ekran görüntüsü en temizi yine iş yapmıyor bu support takımı.

1/5 cm yok support görevini yapmıyor.

Bu durumu kime iletebilirim?

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Raporlanan işlemlere tekrardan chat takımı bakmaktadır. Uygunsuzluk olması durumunda gereken cezalar uygulanır. Uygun görülen cezalara chat takımı karar vermektedir. 7/24 aktif moderatör olmadığı doğrudur. Ancak raporlara 7/24 bakılmaktadır. Bu gibi durumları zaten supporta iletebilirsiniz. Ancak işlem yapması gereken birim farklı olduğundan değişiklik olmayacaktır.

İyi Forumlar.

3. Reportlamıştım zaten dur merak ettim o kişilerin bugün yarın chati açılırsa ben ne yapacağımı biliyorum.

Konu kilitlenebilir.

.Happy. bunu beğendi.
  4. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu raporlandıysa gerekli işlemler sisteme düşecektir. Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş