Çöp

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Çöpler toplanmıyor. Her tıkladığımda bir kaç defa tıklamam gerekiyor. Tıklıyorum Ambar dolu diyor fakat dolu değil.

2. ambarında seprom veya paladyum olabilir.dikkat et.

3. yok hiç semprom yok ambar bomboş durmadan hızlıca basıyorum. Anca bu şekilde topluyor.

4. Merhaba ;

Şuanda herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. Çerezlerinizi temizleyip tekrar deneyiniz.

Keyifli Forumlar.

5. Şimdi farkettim sadece cubi çöpünde bu sıkıntı yaşanıyor. Neyse bu konuyu başkalarında var mıydı genelde olan bi sorun muydu onu öğrenmek istedim. Sıkıntı yoksa konu kilitlenebilir.

6. Merhaba ,

Cubikon çöp'ünü alınca ambar dolar ve eğer otomatik zenginleştirme yoksa elle yapmanız ve tekrar çöp'e tıklamanız gerekir. Otomatik zenginleştirme açık olsa da tek seferde alamazsınız. En az 2 kere yada 3 kere daha çöp'e tıklamanız gerekiyor. Genel bir sorun bildirilmedi eğer devam ederse durumu support'a bildirin yada foruma tekrar konu açarsınız.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.