[Çözüldü] Oyun neden kasıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (*ZORBA*KORSAN*) tarafından 14 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ryzen 5 2600 Six-Core Processor 3.60 GHz
    8 GB 2666 MHz Ram
    GTX 1050ti
    Asus Prime B450M-K
    128 GB ssd, 1 tb hdd
    Windows 10 Pro 64 bit

Google chrome kullanıyorum. Oyun oynarken Ram 3 gb ye çıkıyor en fazla. CPU kullanımı %6 - %10, GPU normalde %8 Cubide %28 falan oluyor en fazla. İnternet yeterli 100 kb kullanıyor oyun. Ben oyun indirirken 1000 kb falan kadar indirebiliyorum. İnternet 16mbps. Normalde 50-60 fps insanların içine girince 30 fps cubide 14 fps ye kadar düşüyor ve bu değerler artmıyor. Oyun ayarlarını yüksekte de aynı fps düşükte de aynı fps değerlerini görüyorum. Diğer bir sürü oyun oynadım bitirdim böyle bir şey yaşamadım. Ne yapabilirim dostlar?

Son düzenlenen: 14 Eylül 2018
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Üzülerek söylüyorum ki şuan sunucularda genel bir donma lag problemleri var. Bu sorunları ilgili yere iletiyoruz. Umarız ki kısa zamanda çözülür.

İyi forumlar.

(*ZORBA*KORSAN*) bunu beğendi.
  3. Tamamdır teşekkür ederim cevabınız için. Umarım yakın zamanda düzelir.

VALEYARD bunu beğendi.
  4. tarayıcının flash player'ini güncelleştirdinmi ?
    hangi serverde oynuyorsun ?

5. Tr1 de oynuyorum. Windows güncellemeleri, Ekran kartı güncellemeleri, Flash player güncellemeleri, google güncellemesi dahil her şeyi yaptım.

6. modumunda dediği gibi bazı sıkıntılar olabiliyor yasak değilse sana bir tarayıcı önermek istiyorum modum yasağı var mıdır ?

7. bu arada windows güncellemelerini pek tavsiye etmem benim bilgisayarımı aşırı yoruyorlar windows 8 kullanıyorum ama

8. -gemi2012-

-gemi2012- User

tarayıcı tavsiyen neymiş?

9. maxthon tarayıcısının 4.4.7.1000 versiyonunu tavsiye ederim . Flash uygulamalarda biraz daha performanslı ama indireceğin siteleri doğru seç

10. -gemi2012-

-gemi2012- User

onu kullanıyom zaten bazende süperfast

11. Kendi Sitesinde 4.4.3 sürümü indirilebiliyor :)

12. Son sürümünü indirdim pek bir fark olmadı hatta ara sıra oyun takılmaya başladı.

13. Dediğin sürümü indirdim en yüksek ayar cubideyim şu ana kadar çoğunlukla 60 fps nin altına düşmedi. en düşük 53 fps yi gördüm çok teşekkür ederim rahat rahat oynıyabilirim artık şu oyunu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.