Çok ağır bug banlaması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D*A*N*T*E tarafından 7 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. D*A*N*T*E

D*A*N*T*E User

Merhaba arkadaşlar.
    Evet bug emek hırsızlığıdır. Ama görev bugu banlamasında haksızlık vardır.
    Deluxe paket bugu yapanlara uygulanan ceza 14 gün hesap kapatma cezası ve elde edilen haksız kazancın silinmesi.
    Görev bugu yapan hesaplara uygulanan ceza ise sınırsız hesap kapatma.
    Size bu mantıklı mı?
    5milyar uri kasan gemıler 14 gün sonra açılacak, 1m uri kasan hesaplar sınırsız ban yiyecek?
    (Günlük görevi bugla çok yapanlara haksız ban atılmıştır)
    Lütfen yetkili birimlere bu mağduriyeti bildiriniz. Bu ceza çok ağırdır. Sınırsız ban atılması gerekenler deluxe paketi bugu yapanlardır. Deluxe bugunu az yapanların banı açılıp ( hediye ) veriliyorsa günlük görevden 1m uri kasan hesap neden sınırsız ban yiyor?

Görev bugunu yapan hesaplar 2'ye ayrılmalıdır.
    1. Tp ve şeref veren görevleri yapıp sıralama da haksız kazanç elde edenler. Örnek: 80Milyar tp 8Milyar şeref
    2. Günlük görevi yapıp Uridium - Gg - Günlük Dosyası gibi malzemeleri haksız kazananlar. Örnek : 2M Uridum 5Bin GG
    Evet bu ögeler haksız kazanılmıştır. Ama deluxe paketınde milyarlarca uridium milyarlarca x4 milyarlarca kalkan dlb gibi ögeler ''MİLYARLARCA'' haksız bir şekilde kazanılmıştır.
    Deluxe bugu yapan hesaplar görev bugunu yapanlara göre daha çok şey elde etmişlerdir. Ama cezaları 14gün hesap kapatılması :)
    Peki neden görev bugu yapan hesaplar sınırsız ban yiyorlar?
    Belki şu şekilde düşünebilirsiniz görev bugu yapanlar Tp Şp kazandıkları için sınırsız banı hak ediyorlar. Peki , o zaman günlük görev bugu yapanlar neden sınırsız ban yiyor? Elde ettiği haksız kazançlar emin olun örnekte belirttiğim ögelerin en fazla 3 4 katıdır. Deluxe paketinde kazanılan ögelerin ise 1000de 1i orandadır.
    Bu haksızlığın farkına varıp gerekli yerlere iletmenizi umuyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2021
    -_AslaPesEtme_- ve BATMANLI_13 bunu beğendi.
  2. Başkan deluxe paketi bugunu yapanlar para kazandırdı şirkete tabiki ödüllendircekler

zalim, ___, NoName45_ ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. D*A*N*T*E

D*A*N*T*E User

:( Amaçları para kazanmak evet ama bu şekilde haksız banlama yaparak oyuncu kaybederler ve doğal olarak kazandığı para azalır. Deluxe bugu yapanlar sınırsız yemeli yada görev bugu yapanlara uygulanan ceza gözden geçirilmeli.

BATMANLI_13 bunu beğendi.
  4. oyun iyice amacından saptı sınırsız atacağı yerde ödül veriyor daha önceki ebedi kapı bugunda sıfır hesaplara milyonlarca rinusk takipçi ve milyarlarca tp şp kasıldı yılarca kasamayacakları malzemeleri ve tp yi 12 saate kasanlara sadece şp silme cezası verdiler milyomlarca rinusk takipçi ve tp yi ödül olarak bıraktılar şimdi kalmışız burda adalet arıyoruz

5. Zan-zun

Zan-zun User

adamlar buga bakmiyor pkaet satilmi satilmis adam para vermismi vermis onun hesabindalar :DDD olay bu

6. ihtiyar

ihtiyar User

Yahu herkes bugdan bann almış diye tartışıyor ama Bug'suz hilesiz oyun oynayanada ödül verilmiyor kaldı ki lafı bile dinlenmiyor Bug ve hile yapanların hesapları açılmamak üzere üstüne oyunun açığını kullandığı için kişiye yada kişilere adli para cezası bile uygulansa az ki uygulanmalıdırda . Zor bişey değil IP Bann atılan hesabı takibe alarak kişinin verilerine ulaşmak YASAL İŞLEM BAŞLATMAK İÇİN. Yok ben az yaptım Sen çok yaptın o şöyle yapmış bu bunu böyle söylemiş bırakın kardeşim bu ayakları siz kul hakkına giriyorsunuz oyun babanızın malı değil herkes oynuyor diğer oyuncuların hakkına girerken iyide yetersiz Ceza için burayı meşgul ettiren MOD ve ADMİN'lerin Hatta Teknik ekibin suçudur.

7. qRoscious

qRoscious User

yuh artık oldu olacak plakette verelim.
    ağlamayın, yapmasaydınız umarım payment buglulara da ban gelir.

spLaTT^^ bunu beğendi.
  8. bu oyunu yıllarca oynadım anladığım bir şey var oda yakalanmadığın sürece her şey mubah yakalansan bile bir şey olmuyor

9. bilalay41

bilalay41 User

Bug yapmadan oynan guzum

ALUCARD-BeRsErK ve spLaTT^^ bunu beğendi.
  10. -333-

-333- User

yav bırakın agalar bu işleri benimde gemim banlandı yaptım banlandım bitti yaparken banı göze alarak yaptım banlandım bug yapacaksın birde ceza için kategorilere ayıracaksın utanma olur insanda biraz yaa ne utanmazsınız yaptınız banı yediniz oturun aşa kendinizi aşağılamayın daha fazla.sonra bundan sonraki buglar içinde yol haritası söyle bari şimdiden ona göre yapalım yada yapmayalım uri bugu olursa ne olsun ekipman bugu olursa ne olsun ayıp diyecemde ondanda anlamazsınızki.

spLaTT^^ bunu beğendi.
  11. spLaTT^^

spLaTT^^ User

bravo kardeşim sonuna kadar destekl,iyorum seni her türlü hile kullanıp benim hakkımı yiteceksin sonrada haksız ban aldım diyeceksin yahu yeni servere yaklaşık 1000 tl (fazlası var eksiği yok) para harcadım admlar 200 liralık sayborg bugu ile şimdi general dolaşoyorlar 24 lvl yaptılar bile ben o kadar para harcadığım halda daha yeni 21 lvl oldum rütbem acemi albay günahtır haktır dünyanın üstü varsa altıda vardır emek veriyoruz para veriyoruz çalıyorsunuz şimdi kalkıpta ağlamayın ohhh!!! oldu fazlasını hak ettiniz.....

inşaaalllaaahhh

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2021
  12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesaj içeriğime; "Herhangi bir haksızlık olmamıştır." bildirgesi ile başlamak istiyorum.
    Cezai işlemlere Merkez Ekip karar vermektedir. Yapılan suçun ne olduğu onlar için önemli bir durum olabilir. Ancak bizim için geçerli olan tek bir kural vardır ki; GİŞ kurallı çerçevesinde bug kullanımı yasaktır. Cezai işlemleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
    Kimin mağduriyeti var burada? Onu da sormak isterim. Bug kullanan bir oyuncunun mağduriyeti için raporlama işlemi mi yapmamızı istiyorsunuz?
    Önerini için teşekkür ederiz. Ancak kesim çözüm yöntemi taktir ederek hesap kapatma işlemidir.
    Merkez Ekibin seçtiği işlemdir.

Kullanılan "görevliye karşı aşağlama" üslubunuzdan dolayı cezai işlem uygulanmıştır. Daha öncesinden bu yönde uyarınız olduğundan dolayı cezanız uzatılacaktır.

İyi Forumlar.

13. Adalet isteyen bir hortumcu gördüm sanki:D

14. bir bugcu diğer bugcuyu kıskanıyor :D :D

RAA33 bunu beğendi.
  15. bu oyundan bir halt olmaz. geçen gördüm deluxe bugunu yapan adamın biri hesabı satıyor, adam 50k ema 1m hastalık lazeri milyonlarca cephane vs almış aklınıza uriyle gelen herşeyi kısaca, gemide sadece milyarca uriyi 2milyona indirmişler geriye kalan herşey duruyor,şimdi ey darkobit biz salak mıydık 50 lira verip bu bugu yapmadık, yada siz beceriksizsin bu oyunu bunlarda oynamazsa para kazanamayız deyip banları açtınız, görev buguda deluxe buguda yapanların N/A umarım öbür boy ban yersiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2021
  16. Oyunda adalet namına hiçbirşey yok ya sans oynu ya da bug

17. Nofear34

Nofear34 User

Bug ve yasaklı program kullanımının cezası G.İ.Ş kurallarında yazmaktadır. Ban almanız gayet doğal ama haklı olduğunuz nokta da var ki oyun yönetimi benzer bug yapanlar para yatırdı diye bazılarına torpil geçiyor. Tanıdığım birisi sayborg paketi aldı ve hiçbir şekilde ban almadı. Sorsanız bug yaptı ama ceza yok.

Oyun yönetimi adil olmaz ise ve kazanç sağladığı kişilerin tarafını tutar ise bu oyun uzun süre böyle devam etmez, edemez. Yönetim böyle davranırken ben nasıl güvenip para yatırabilirim? Bir gün bir kalkıyorsunuz ki birileri 100 lerce milyar tp şp kasmış. Oyun yönetimi de onlar biraz para harcadı diye onları banlamamış. Yarın öbür gün biraz daha çok para harcadıklarında kazandıklarını bile ellerinden almazlar.

zalim ve VELİBİNALİ bunu beğendi.
  18. gfdjjdf

gfdjjdf User

sonuna kadar haklısın darkorbit bu adaleti sağlayamıyor

Nofear34 bunu beğendi.
  19. hepsi sınırsız kapatma alsın, hp link bugu kullanan da dahil.

VELİBİNALİ bunu beğendi.
  20. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Böyle bir durum söz konusu değildir. Sonuç olarak bug yapıldığından dolayı Support Takımımız gereken işlemleri yapmaktadır.
    Hesap ticaretine yönelik kanıtlarınız ile Support Takımı ile iletişime geçiniz. Hesaplar hakkında gereken işlemler bu sayede yapılacaktır.

İyi Forumlar.