Çok ayıp ettiniz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -#SAMET#- tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -#SAMET#-

-#SAMET#- User

Ben Tr4 Teki Gemime Mobil Ödeme ile x3 te

30 bin uridium çektim telefonumdan 32ila 35 arası bi tl kesti

fakat 15 bin uridium geldi bu durum karşısında şoka düştüm

cm ye sordum ben birşey yapamam dedi çarı kapattım 1 ay oynamadım

1 ay sonra yeniden girdiğimde hala 15 bin uridiumdu gelir diye bekledim gelmedi...

15 bin uridiumu harcamak zorunda kaldım oysaki bilseydim para yatırmazdım

Ben argelerimi geliştirmek için oyuna para yatırdım fakat böyle bi sorun karşısında

Çok içimm karardı oyuna 4 yıldır oynuyoru mdefalarca mobil ödemeden 5bin uri 30 bin 50 bin uridium çekmişimdir böyle şeye ilk defa rastladım

2. Merhaba ;

Neden durumu Support'a izah etmek yerine hiç bir şey yapmamayı tercih ettiniz? Sistemsel bir hata olabilir sonuç olarak. Bigpoint gibi büyük bir şirket 30 küsür liranıza göz de dikmez. Her x3 zamanı binlerce kişi uridium çekiyor. Yetkili kişiler takip edemez ki uridiumlar doğru mu yatmış, yanlış mı yatmış diye. Bir ürün aldınız diyelim, bozuk çıktı... Garantiye gerekli bilgiyi vermeden garanti merkezi nereden bilecek size satılmış olan ürünün bozuk olup olmadığını? Support'a yazarak mağduriyetinizi dile getiriniz, eminim bir çözüm yolu olacaktır, olmalı.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.