Öneri Çok Önemli Bilgi!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Uzaylı-11 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce MUHAFIZ Olmalı mı?

1. Evet

oy sayısı 9
    69,2%
  2. Hayır

oy sayısı 2
    15,4%
  3. Geliştirilmeli

oy sayısı 2
    15,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

Son Zamanlardaki Korsan Baskınları Nedeniyle Şirketler İyice Bunalmıştı Emirlerindeki Elit Gemiler Yetersiz Kalıyordu ve Diğer Kasılmakta Olan Gemileri Koruyamıyorlardı En Sonunda Şirket Liderleri Ve Mucitler Bir araya Gelip Yeni Bir Fikir Ortaya Attılar MUHAFIZ

Ama Şirket Liderleri Ve Üreticiler Hariç Kimse Bilmiyordu Bu Muhafızın Ne Olduğunu En Sonunda Bir Veri Sızıntısıyla Yarım Yamalakda olsa korsanlar MUHAFIZ'ın ne olduğunu Öğrendiler Şimdilerdeki Yeni Çalışmalar Ortada fakat korsan tehdidi yüzünden mucitler MUHAFIZ projesini devam ettiremiyorlardı en sonunda bazı güvenilir pilotlardan yardım almak İçin MUHAFIZ'ın ne olduğunu açıkladılar.
    MUHAFIZ adı üstünde bir koruyucuydu ve X-4 ve X-7 Haritasında 3 Adet Bulunacaktı. Tabii ki haritanın gücüne göre kendi gücüde değişecekti.
    İşte MUHAFIZ

Muhafız Haritadaki Güce Göre Değişecek Ve Haritada Bulunan oyuncuları koruyacak

Ortalama Gücü
    DP:1.600.000
    Kalkan:1.200.000
    Vuruş:30-40k+plt-3030 sepromlu,roket ayarlı+5li mavi roketatar

Son düzenlenen: 14 Mart 2015
  2. Düzenlendi:Bilgiler için teşekkürler.Ben geliştirilmeli diye düşünüyorum.Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecekler.:)

3. WolfTR

WolfTR User

Süper bir fikir oyun daha zevkli daha güzel hale getirilebilir +1

4. Konuyu gözden geçirdim olumsuz oy atacaktım.

Okudum , gittikçe okuma isteği geldi ve fikrimi değiştirdim.

Böyle bir konu hayata geçerse eski haritada oyuncu koruma günlerim sona erecek çok şükür :D :p:)

5. dp artırılmalı

6. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

şimdi değiştirdim bir daha bakın

7. credi ,tp ,şerf ,uri ,seprom gibi hediyeler kaldırın
    yoksa bu muhafız yapılış amacından dışa çıkar haritalar full baskın alır

8. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

bu nasıl artık sadece koruma amaçlı oldu

9. guzel hızını 726 yap

10. Hiz 726 mi ? Bu muhafiz ! Saldiri timi degil. Oldu bir de 726 olsun hizi sonra baskin sayisi 0a dussun kimse kimseye baskin atamasin. Bigboy generali kessin olur mu oyle sey.

Ama fikir guzel begendim olumlu +1

11. klanca baskın oluyor merak etme bu biile az adamlar 5 kişiyle 1.000.000 çıkardılar

12. adamlar 2 kişi gelip istasyon kesıyolar,cubi kesiyolar o kadar kişi içinde 'muhafız' ne yapabilirki...

13. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

bir şeyler diyin kimse bakmıyor

14. destek gelirse ve olursa yararlı olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.