Çok ÖNEMLİ!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •ŦĦ€•€ЯЯØЯ•[TaKa]• tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ya kardeşim bu darkorbitten çektiğimiz nedir ya oyundan soğutmayın insanları 2 saatir oyuna bağlanamıyorum bu nasıl bir iştir hiçbi suçuda üzerinize almıyorsunuz ya bir kerede kabul edin suçunuzu ben bu oyuna para yatırıyorum ve 2 saattir oyuna bağlanamıyorum arkadaşım bu nasıl bir vizyonsuzluktur!

2. 2 saattir yükleniyor yazıyor sayfa yeniliyorum yine yok arkadaş

3. oyuna giremiyoruz yardımcı olur musunuz?

4. bende de 2 saat oldu yok

5. bu sistemle ilgilenen biri bize yardımcı olsun lütfen.

6. admin arkadaşım buraya bakar mısın siz ne iş yaparsınız bu oyunda iki saat oldu konuyu açalı hala cevap vermediniz neyi bekliyorsunuz cevap vermek için ? burda oyun oynayamıyoruz

7. oyuna girişte yükleniyor yazısı gelip duruyor nasıl bağlanacağız yardım.

adminler nerelerdesiniz forum boşuna mı var ?

birileri ilgilenecek mi ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2014
  8. Aynı sorunu şuan bende yaşıyorum adminler ilgilenirse sevinirim...

9. Adminler istilada galiba arkadaşlar canları ne zaman isterse o zaman cevap verecekler. Uridium nasıl çekiliyor diye soru sorsak saniyesinde cevap verirler.

10. güya cevap vermişler bir serverdan giriş yaptım am akendi serverem dan giremiyorum

11. iskandinav

iskandinav User

nezaman bu sorun cozulur hala bekliyoruz aciklamada yok bu hatanin tazminati olacakmi acaba onuda merak ediyoruz?

12. Admin yok mu bu forumda !!!!!

13. §İYU

§İYU User

TR 1 çöktü galiba ..

14. Ben de hiçbir bir sorun yok siz nerelerde yaşıonuz? istanbulda yaşıyosanız bağlantı var ama farklı mahhaledeyseniz bilmem.

15. ben o saatlerde sorunsuz bir şekilde oyuna bağlanıyordum sorun sizinle alakalı olabilir...

16. ve şuanda oyundayım bir sorun yok

17. hala oyun yok

18. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu açarken lütfen cevap konusunda sabırlı olunuz. Bizlerinde sizler gibi sosyal hayatı ve iş hayatı var her sorunuza anında cevap vereceğiz diye bir durum yok maalesef. Lütfen çerez ve net geçmişini silip modemi resetledikten sonra tekrar deneyiniz. Giriş yapamadığınız durumda supporta yazınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.