Öneri Çoklu cpu Birleştirme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 4 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

89,6%
  2. hayır

10,4%
  1. Birleştir Sistemi CPU düzenlemesi getirmeli , sürekli cpu değişmek yorucudur .

Serum-CPU XL = 10 tane cpu birleştir tek cpu yap Serum-CPU-MEGA-XL 100 adet
    CLO4K-XL-CPU = 10 tane cpu birleştir tek cpu yap CLO4K-MEGA-XL-CPU 500 adet
    CLO4K-CPU = 10 tane cpu birleştir tek cpu yap CLO4K-MEGA-CPU 100 adet
    DRO2-CPU = 10 tane cpu birleştir tek cpu yap DRO2-MEGA-CPU 320 adet
    JP02-CPU = 10 tane cpu birleştir tek cpu yap JP02-MEGA-CPU 200 adet

Englısh

Hardware must be able to be updated in Defrag. Constantly changing CPU is tiring.

Serum-CPU XL = Combine 10 CPUs, make one CPU Serum-CPU-MEGA-XL 100 pieces
    CLO4K-XL-CPU = Combine 10 CPUs, make one CPU CLO4K-MEGA-XL-CPU 500 pieces
    CLO4K-CPU = Combine 10 CPUs, make one CPU CLO4K-MEGA-CPU 100 pieces
    DRO2-CPU = Combine 10 CPUs, make one CPU DRO2-MEGA-CPU 320 pieces
    JP02-CPU = Combine 10 CPUs, make one CPU JP02-MEGA-CPU 200 pieces

Son düzenlenen: 10 Ekim 2021
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sanırım geçenlerde konuşmuştuk bu konuyu. :p

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

3. Olması gereken bir şey
    Oyum olumlu .

4. teşekurler ancak kafam attı yaptım esince yazıyorum hala var aklımda bi kaç konu
    eyw reis

Luminous bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Gayet mantıklı ve hoş. Bende bir konu üzerinde çalışıyorum, umarım güzel bir konu olacak. :)

militaryship-3, Luminous ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. senin konular güzel oluyor şimdiden merak etmedim degil :)

7. Evvet olumlu ^^
    Bende merakla bekliyorum Aliens arkadaşın konuları uzun ve ayrıntılı oluyor , makale okumak gibi oluyor <3

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. kesinlikle harika olur... oyum olumlu

9. thanks

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Temmuz 2020
  10. ateistkeci

ateistkeci User

Türkçe kullanalım :p ve olumlu ilk andan beri :)

Titan. ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. konu güncel

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  12. Olumlu demişim oy kullanmamışım yahu :D kullanayım hemen :p

13. Katılıyorum. Onar Onar yüklemektense topluca kullanılabilmeli.

14. güncel

15. smoonrise

smoonrise User

Mantıklı bir öneri evet olarak oy verdim . Birleştirme ile alıncaklarıda ekle bu merkez bizi madur eder sonra 10 - 20 tane hibrit yada cromium filan istemsinler bunları oluşturmak için .

16. sadece cpuları toplayıp tek bir cpu yapıon sayı artıyor onada bişi bulcaklarsa kepengi kapatsınlar

17. smoonrise

smoonrise User

Sen bigpoint çok yanlış tanımışsın ;) bedelsiz getirisi olmayacak bir şekilde bunları birleştirmez asla , konu sahibi sensin tabiki karar senin fakat ben derim ki onlara bırakma sen ekle ya konu kabul görmez yada benim yazdığım gibi büyük bedeller ile gelir sadece belirli bir kesimin işine yarar halde kalır .

18. bence oyun için kötü olur adamları düşünsenize 1000li kamufle 1000li serumla dolaşacaklar 1000li atlama oyun için kötü

19. Aliens

Aliens User

Bunları takmak çokta zor olmaz şuan ki sistemde. 2 dakikalık çıkış ile halledilebiliyor. Ama bu şekilde birleştirilse güzel olurlar.

Sayılara takılma bu arada. Mesela benim şuan hangarım da 11.000'den fazla kamufle hakkım var. Bundan çok daha fazlasına sahipleri de bulman mümkün. Bu sayılar nispeten kolayca çıkıyor. Mesela 1.000 kamuflaj için 20 CPU yeterli.

ateistkeci bunu beğendi.
  20. yok sayılara takılma değil olay mesela baskındayız arkadaşlarla yaklaşık 1 saate hangara dönüp insanları rahat bırakmak zorunda kalıyorduk teknolojileri bekleyip serum cpu kamufle felan takıyorduk yani bence gelmesi biraz sıkıntılı

Sayfayı Paylaş