Öneri Çoktan Gelen Buz Tasarımları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WolfWar tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. EVET

81,0%
  2. HAYIR

19,0%
  3. GELİŞTİRİLEBİLİR (NASIL ?)

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Yukarıda gördüğünüz kış tasarımlarıdır.

Benim fikrime gelicek olursak bu gördüğünüz kış tasarımları normal geminin etrafında sadece mavi bir sis efekti takılmış halidir. Yani normal goliath ın etrafında mavi bulut çıkması gibi birşey ve bu çok sade.

Fikrime gelicek olursak:

Bu tasarımlar normal kullandığımız tasarımın üstüne yani atıyorum hezarfen kullanıyorsunuz, buz tasarımınıda hezarfenin üstüne takıyorsunuz. Yani hezarfenin üstüne bu buz tasarımını taktığınızda hezarfenin etrafından aynen buz tasarımında olduğu gibi mavi sis çıkıyor. Ayni şeyler aegis elite, veteran, citedal elit, veteran, sperhead elit, veteran ve vega tasarımlarındada geçerlidir.

2. önerim ise:

Yukarıda gördüğünüz diroit tasarımıyla ilgilidir. Yapılan açıklamalarda bu tasarımın bir özellik vermiyeceği söylenmektedir. İşte bu yüzden önerim bu diroit tasarımının havoc ve hercul üzerine takılmasıdır. Yani bu buz tasarımını takıyorsunuz ve üstüne havoc taktığınızda yukarıdaki buz tasarımı kırmızı oluyor. Ayni şekilde hercul de ise koyu bir maviye bürünüyor renk.

Önerilerinizi, yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum :)

Evet arkadaşlar beklenen açıklama yapıldı. Buz golisinin (Absolute Zero) hiç bir özelliği olmiyacağı yazıyor işte bende bu yüzdenbuz golisi diğer goli tasarımları ile beraber yani diğer tasarımların üstüne takılabilsin diyorum :)

(Tasarımlar geleli çok oldu :D) (Güncellenme 7 Aralık 2016)

Son düzenlenen: 6 Kasım 2016
  2. Good idea bro :D
    İyi fikir bro :D
    Demin bir konuda gece gece konumu acılır demistin sanki :D

WolfWar bunu beğendi.
  3. WolfWar

WolfWar User

HAHAHH kim demiş onu :D (Çaktırma :D)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. Fikrini beğendım +1 . Ancak gece gece konu mu açılır ? :)

WolfWar bunu beğendi.
  5. WolfWar

WolfWar User

Saolasın :)

Ya hiç sorma bir anda aklıma geli verdi :D

Chaorrupted bunu beğendi.
  6. İyi yapmışsın konuyu açarak . Fikir dolu bir insansın.

WolfWar bunu beğendi.
  7. WolfWar

WolfWar User

Eyvallah :) Daha çok fikir varda açmaya eriniyorum :D

Chaorrupted bunu beğendi.
  8. DraydiBoy

DraydiBoy User

2. önerine tam destek... 1. önerin pek hoşuma gitmedi zaten gelecek olan yeni tasarımları kim alır ki :) elit tasarımlarıyla aynı olacak özellikleri.

9. Yalnız bunlar ... nasıl desem ... buzdan. Efekt mefekt değil yani , Aegis'in buzdan heykel versiyonunu düşün :)

Kristal , buzumsu şeylere bayılırım ! Ama DO'u uzun süre önce bıraktım maalesef alamayacağım :(

Gerçi bunlar kaç uri ? Belki bunları alıp oyuna yeniden dönebilirim :p

10. Bunlara bir fiyat belirleyelim :)

11. Aliens

Aliens User

Fikir gayet güzel ve makul. Artık yenş kişiselleştirilebilir şeyler gelmeli. Tasarımın üzerine takılan tasarım fikti çok hoş. Hele ki gemiler buzdan heykeller gibi olursa muazzam bir görsel şölen olur! Oyum olumlu!

12. WolfWar

WolfWar User

Arkadaşlar yapılan açıklamalarda bunların fiyatının 150.000 uri olacağı söyleniyor.

13. Yani güzele benziyor fiyatı da uygun diye düşünüyorum.

WolfWar bunu beğendi.
  14. o_O

x3 için para biriktirmeye başlar ...

WolfWar bunu beğendi.
  15. hiç bir özellik yok 150 uri güldürdün DOo_O...!

SHOЩTİMΞ¯CΞLLΛT ve WolfWar bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Arkadaşlar siz beni yanlış anladınız ben özellik yok demedim konumuz o değil zaten sadece bu tasarımların eğer özellikiği olmiyacak ise benim dediğim şekilde kullanılabilsin dedim yoksa 150.000 uri kimse vermez :D

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  17. katılıyorum kardeşim ondan sana +1

SHOЩTİMΞ¯CΞLLΛT ve WolfWar bunu beğendi.
  18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel ama bunu sisteme gecirmeleri yetismez sanirim bidakine artik:)

WolfWar bunu beğendi.
  19. WolfWar

WolfWar User

Evet arkadaşlar beklene açıklama yapıldı. Buz golisinin (Absolute Zero) hiç bir özelliği olmiyacağı yazıyor işte bende bu yüzdenbuz golisi diğer goli tasarımları ile beraber yani diğer tasarımların üstüne takılabilsin diyorum :)

20. Kristal goli daha ne istiyon ! :D

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.