Öneri Conflict Rising 2016

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 14 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Conflict Rising 2016 gelsin mi ?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkürler ^^

Güncel.

----------------------------------------------------
    Heroic Goliath eskizlerim sürüyor. Ama şuna benzer bir şey olacağına kanaat getiriyorum ;

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Şubat 2016
  2. Angelbirds

Angelbirds User

yalnız bu biraz vegayı andırıyor :)

3. Evet ben de öyle fark ettim. Jet motorları olmadan çizmeyi deneyeceğim ama bu sefer Sentinel + Leonov'a dönecekmiş gibi duruyor. Ama ana konsept buna yakın olacak sanırım.

4. Angelbirds

Angelbirds User

ya benim aklımda goli tasarımı var fakat yapılabilir mi onu bilmiyorum bende program olsa denerdim yapmayı

5. Bunu sen mi yaptın yoksa bi yerden hazır mı buldun?

6. Hazır tabii ki de daha bilgisayar destekli tasarıma geçmedik maalesef. En azından ben geçemedim. Çizim yapacağım dedim ya :D Çizim buna benzer bir şey olabilir dedim.

7. Leoya roket takmış gibi görünüyor :D

8. Pek olmadı sanırım ...

Heroic Goliath

9. Angelbirds

Angelbirds User

Kardeşim madem resim çiziyorsun sana bir fikir sunsam yapar mısın istersen fikrim referee tasarımının resmini çiz fakat kenarlarında sivri uçlar olsun zeta kapısının rengi siyah kırmızı karışımı birde yanıp sönücek bence çok tatlı olur :)

10. Referee daki turuncu yerine yanıp sönen kırmızı beyaz yerinede siyah canlandırınca güzel geldi :D

Angelbirds bunu beğendi.
  11. Hoş göründü :) denerim ...

Angelbirds bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.