Duyuru corona etkinliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 1925-GözTepe-1925 tarafından 18 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tüm dünyayı sarsan korona virüs salgını herkesi bitiriyor otomotiv sekömtürü herşetde duraklama olmuştur yani dişcem şuki bundan sonraki etkinlik corona etkinliği olsun uzay sarsın iyice bizde onları öldürek böylece hıncımızı alırız.

eminim merkez ekipte yapar bu salgın tüm dünyayı sarıyor sacama sapan etkinlik yerine bunu yapsınlar uzay oyunu yaraatıksa coronada bir vürüs uzay oyunbudda sarsın yeşil yeşil bizde onları kesek:);)

2. hastalık lazeri var darkorbit bunu onceden yaptı zaten <3 darkorbit herzaman gunceldir dostum ..

3. Böyle bir etkinlik olursa bunu yersiz ve saygısızca bulabilecek bir çok insan tanıyorum , bigpoint e geri dönüşü kötü olabilir riskli bir hamle olur yapacaklarını sanmam ;)

ateistkeci bunu beğendi.
  4. bence güzel olur güzel düşünme saçma sapan etkınlık gelçeğine yerine yeni etkinlik corona olsun.

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda yan hesap kullanmak yasaktır. Bu sebeple ilgili hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.
    Forum içerisinde kullandığınız usluba lütfen dikkat ediniz. Konunuzu daha uygun bir yere taşıyorum.

İyi forumlar.

6. Aliens

Aliens User

O kadar insanın can verdiği, adının bir çok anneye, babaya, evlada, sevenlere ve sevilenlere onca acının getirdiği bir hastalığın daha izleri silinmek yerine tüm şiddetiyle devam ederken böyle bir etkinlik talebini hiç doğru bulmuyorum. Bizler o isimle oyunda eğlence ve kazanç elde ederken dışarıda bir çok insan bu isimle hayatını kaybediyor. Sizleri de bu hassas zamanda gerekli olgunlukla düşünmeye, bunu bir eğlence malzemesi yapmak yerine sağduyulu davranmaya davet ediyorum efenim...

7. Vallahi tebrik ederim, ben konuyu açan arkadaşa bukadar sabır gösteremedim. O olgunluğu beklememiz hata olur, oyuncunun profili belli. Kendisine Allah akıl fikir versin.

8. muhbirler

muhbirler User

ölümcül bir sorunla karşı karşıyayız ama bunu bile prime çevirecek insanlar var başka bişey demiyorum. O kadar virüslü etkinlik istiyorsan indir telefonuna virüs yayma oyununu dünyadaki tüm yaşamı sonlandır priminide bulaştırma buraya.

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunun tartışma ortamı oluşturabilecek olması nedeniyle kilitlenmesi uygundur.

Hastalık ve salgın hakkında doğru bilgiler ve nelerin yapılması gerektiği için -> https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/covid19

İyi forumlar.

Themis. ve ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.