Cpu'lar

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 21 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

Merhaba birleştirdiğimiz cpu'lar etkinlik sonrası silinecek mi ??

2. Etkinlik bitince yani 2 Haziranda kaldırılacak oyundan silinecek cpu lar

3. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Son düzenlenen: 21 May 2022
    kaptan34 bunu beğendi.
  4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

5. tahir_47

tahir_47 User

etkinlik bittiği gün cpuların kaldırılması saçma değil mi? 12ye kadar ekinlik devam edecek o saatten sonra cpuları bırak kullanmayı birleştirmeye vakit bile kalmadan kaldırılacak mı parçalar envanterden?
    daha önce etkinliklerde vardı 1gün sonradan silinme, bu etkinlikte de öyle bir durum yok mudur? net olarak öğrenebilir misiniz?

6. Amiral34

CPU ları kullanmak için gün içerisinde boşluklar mevcut. Bu saatleri değerlendirebilirsiniz yahut son gün cpu dan feragat edip harcamaya çalışabilirsiniz. Misal ben bugün sabah 9-10 a kadar 76 cpu harcadım bu süre zarfında da cubikon döndüm. Bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla,

Amiral34.

7. tahir_47

tahir_47 User

yardıma gelir misiniz en sevidiğim ikinci admin :p

8. merak ediyorum modlar hangi serverda oynuyor hiç denk gelmedim mod gemilerine.

9. Amiral34

Her an her yerdeyim.
    Adminler kendisi açık etmez bizde sizin gibi bir oyuncuyuz zaten admin olan kişi kendisi belli etmez :D. Kendi gemim rütbeli bir gemi ve birçok klanla savaş ve ittifak içerisindeyim. Klandan tanıdığım ve sevdiğim en çok değer verdiğim kişiler bile benim admin olduğumdan habersiz. En eğlenceli yanı bu oluyor örnek,

Oyuncu: Bir sonraki etkinlikte yeni bir gemi geliyor goliath plus e eş değer olacakmış biliyor musun?
    Ben: Hadi ya nereden duydun?
    Oyuncu: benim adminim var o söyledi
    Ben: oha nasıl ya tanıştırsana taktik alayım bende

Bu konuşmalar çok fazla yaşanıyor :D Acayip de eğleniyorum. İşin özü TS de yada DC de konuştuğunuz kişilerden biri olma ihtimalimiz yüksek :)

Saygıalrımla,

Amiral34.

Anka_Mitralyöz bunu beğendi.
  10. oben

oben User

hep öyle diyorlar ama bende geçen yıldan kalan cpu lar var hala duruyor yinede sebep olmak istemem bu do yukarısı aşağısı belli olmaz.

11. tahir_47

tahir_47 User

cubikon cpu duruyor ama diğerleri siliniyo. sende kalanlar cubikon cpu dışındakiler mi?

ne zaman halledelim saat verin :D

Son düzenlenen: 23 May 2022
  12. joetly

joetly User

geçen sene etkinlikte de silinecek denilmişti ancak bende (efsanevi cpu hatırlamıyorum) ender, normal ve cubikon cpular duruyordu. hatta geçen hafta açtım hepsini etkinlik başlamadan önce. ender cpulardan sanırım 3 yada 4 adet açtım 2 modül çıkmıştı bu etkinlik ile sanırım 17 adet ender cpu açtım ama 1 tane bile modül çıkmadı. kısmet.

silinmemesi çok iyi olur. eğer talepte bulunabiliyorsak ben silinmemesi taraftarıyım. sessiz sakin bir zaman hakkın olan cpuları kendin açıyorsun. etkinlik varken çakallar harita harita geziyor özellikle tek başına takılmaya çalışan oyuncuların cpularını da hiç ediyorlar.

tahir_47 bunu beğendi.
  13. oben

oben User

evet kardeşim diğerlerinden bırakmıştım numunelik 2şer 3er tane bi kaç gün önce tesadüfen gördüm kullandım.

Sayfayı Paylaş