Credi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. En hızlı credi nerede kasılır ?

2. Cubide yada tallon keserek

3. Yetmiyor daha iyi bir yer bulmak zorundayım oda ya En iyi Hammadde Ticareti 3. esviye modülünü alarak cubi çöpü satarak olucak ama onu almak istemiyorum :(

4. Valla ben ara sıra cubi yapıyorum düşman varsa tallon kesmeye gidiyorum.Ve skylaptan promerıum felan alıyorum tabi ben lazere koyuyorum istersen satarsın.Şeref yap promerıum daha fazla para versin.

5. Şerefim 1.3m skylab 20lw yetmiyor kardeş yetmiyon en çok crediyi en son bi klandaydık 1-6da istasyon kurmuştu cubiden çöpü allıp orada satıyodum her cubiden 1m credi gelirdi ama şimdi hemen de satamıyorum çıldırcaaam :mad:

6. cubin çopu alınmıo galiba dolu çpu çunku

7. BonusRasta

BonusRasta User

Cubikon da çöp fazla olduğu için aldığında zenginleştirmen lazım, vip varsa ayarlardan otomatik zenginleştirme var öyle de yapılabilir

8. Merhaba ,

Aslında en iyi kredi seri kasabilirseniz korsan haritası 5-2'de kasılır. Çünkü orada kredi satış fiyatı belli bir miktar yüksektir. Kestiğiniz korsanların çöplerini toplayıp orta kısımda satarak kredi kasabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Teşekkürler deneyeceeğim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.