Duyuru Credits Veren Tasarım (okumadan geçme )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ?

1. evet

oy sayısı 30
    62,5%
  2. gelişmeli

oy sayısı 9
    18,8%
  3. hayır

oy sayısı 9
    18,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar ,
    Bildiginiz gibi credits kasmak çok zor bir hal aldı heleki tasarmlar ve gemiler ihaleye gelince
    lafı uzatmayı sevmem bu konu için 2 tasarım duşundum .

Bu tasarım adı CREDİTOS özeligi Her yerde hammade satışı yapabilmek %20 hamade satış degerini artırmak
    Soguma süresi : 2l.5dk
    kulanım süresi : 15 sn içinde ne satarsanız.

Fiyat : 1.000.000 credi

bu tasarım adı CREDİWAN özeligi yaratıklardan alınan credi miktar %10 artırır .
    herhangibi soguma suresi v.b. yoktur veteran, exalted gibidir %10 herzamn aktiftir

fiyatı 1.000.000 credi
    NOT: her gemide kulanılabilir tasarımlar ponexten citadele kadar .
    Yardım : goliath ageis citadel vegas yani birkaç gemi de fotosunu eklesem konu ccanlaalır turuncu yapıp yorum olarak atabilcek foto montajcı varsa seviniirm resimle destekli olursa guzel olur

ek olarak eski oyuncular bildigi gibi flax 6 level yapınca 2m credi satıp oyunda beli bir yere kadr iyi kasılırdık ( irisler full olana kadar ) bu özeligin tekrar geri gelmesini istiyoruz .

kendim full+full sayılırım ama artık bizimle savaşçak insan kalmadı çunku gelişemeyince bi yerden sonra bıkıp bırakıolar buda diger ful oyuncularıda etkiliyor.

admin klan kurup credi dagıtıyor iyi hoşta birçok kişi tp gorevleri yaptı 8iris 20lf3 arkadaş 22 level nerdeyse levele alakası yok çunku verdiniz 100tp leri lvl var ama duzgun olarak bir gemi yok onun için level yuksek oyuncular geride bırakalım diye birşey olamaz zaten leveli gemisiyle yaşıt olanlar ugraşmaz

Son düzenlenen: 11 Ağustos 2015
    hakguguk bunu beğendi.
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

CREDİWAN yaratık kesip kredi toplarım (VIP olduğum için zenginleştirmede var) CREDİTOS gidip 5-2 de satarım orada daha fazla veriyor işin kısası bu tasarımlar su istimale yol acar.
    Oyum Olumsuz -1

3. herhangibi bir suistimal olamaz çunku belli herşey ama nasıl suistimal olcagını soylerseniz geliştirebiirim

4. GREED

GREED User

Her gemide vqrsa oyum evet

yılmaz749749 bunu beğendi.
  5. WolfWar

WolfWar User

Güzel fikir eline sağlık +1

6. her gemide kulanılabilir daha resim yapamadım

hakguguk bunu beğendi.
  7. hakguguk

hakguguk User

bence iyi düşünce oyum olumlu

8. teşekurler destegi hak eden bir konu desteklerinizi bekliyorum konuyu guncel tutarsanız güzel olur

9. Lucifer tr 2 lucifermi ? :D Bu arda +1 inş resimler gelir adam akıllı web kursuna gitseydim şimdi resimler elindeydi

hakguguk ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  10. tr5 lücifer genlede ulandıgım nicler hep çalınır :D
    teşekurler
    şu web kursuna gitsem iyi olcak :D

hakguguk bunu beğendi.
  11. Deneyin bence ismekde ücretsiz kurslar var ve işe yarıyor bence + :D

Bir kişi Sizi taklit edip ilerliyosa Bilinki sizi yenemez Böyle bi söz vardı :D

12. teşekürler :D reklam yaparsanız iyi olur tr2 chatında :D
    bu aralar tr2 ANDA klanı geldi tr5ten geçtiler şampiyonayı kazanan klan kolay gelsin çok ugraştıran kişiler o klanda :D

hakguguk bunu beğendi.
  13. Anda DAğıldı gibi :D 35 kişi kaldı Bide Bugun kasıldık luciferle eicliydi galiba vru luyum bn 4-5 de önce yardım etti sonra patlattı :D

hakguguk ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  14. hakguguk

hakguguk User

:)

bu tam anlamıyla sinsilik bence :) benimde başıma gelmişti ama adam beni satım ateş etmeye başlayınca karşılık bile vermedim ölece bekledim cnımın bitip patlamasını bitmek üzereyken ateşi kesti:) zannedersem benim bu tavrımdan utanıp bıraktı :) sende öle yapsaydın yaptınmı yoksa ateşle karşılıkmı verdin.bence karşılık vermişsin:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2015
  15. GREED

GREED User

eline saglik

16. valla kendime göre kredi kasma taktiklerim var çok da iyi kasıyorum ama kasamayanlar için +1

17. hakguguk

hakguguk User

bende de kasma sıkıntısı yok sadece arada bir seprom sıkıntım oluyor.yani credi ile sorunum olduğu söylenemez .sadece kendimizi düşünmemeliyiz o yüzden sıkıntı yaşayanlar olabilir.bizim çektiklerimizi çekmesinler derim :)

18. DraydiBoy

DraydiBoy User

yukarıda yazıyor zaten.

19. 2 sini aynı anda kulanamıyosunuz zataen birde zaten 2 sinin amacını soylemişsiniz

hakguguk bunu beğendi.
  20. İyi bir klana girerseniz orada ki arkadaşlarınızla kolaylıkla kesebilirsiiniz. tavsiyem sürekli cubikon da ve kriistallon keserek kasılmanız. Özellikle en çok kasılan yer istila da kucurbium bölümüdür. orada en az 50-100 M arası kasarsın.
    Bu tasarımların geleceğini sanmıyorum eğer ki gelirse birileride çıkar uridium tasarımı ister o da ortalığı karıştırır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.