Duyuru Credits Veren Tasarım (okumadan geçme )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yılmaz749749 tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ?

1. evet

oy sayısı 30
    62,5%
  2. gelişmeli

oy sayısı 9
    18,8%
  3. hayır

oy sayısı 9
    18,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. her server oyle dediginiz gibi degil kucurbium 2-3 ayda bir oluyor cubikon veya talon hayal gibi bişey serverlerde 1 klan serveri ustenir her şirket adam vardır kimseyi kasmaz ( sizin yorum yaptıgınız bildirimden gorunce kesin negatiftir dedim ve yanılmadım :D )

hakguguk ve FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  2. olabilir +1

yılmaz749749 ve hakguguk bunu beğendi.
  3. olumlu oyunuz için teşekurler :D

4. ne demek yeni fikirlerinizi bekliyoruz :)

5. Bencede güzel fikir Ama oyundaki yaratıklardan gelen kredileri ve görevlerden gelen uridium miktarları artsa yani kısacası oyunun drop ları arttırılsa sorun kalmaz oyum evet Drop oranlarının arttırılmasıda şöyle belirlenebilir belirli seviyeye gelince düşürülebilir ... Oyunda zorluklar olması lazımki zevki çıksın kolay oyunlardan zevk almıyorum oyundaki zorluklar birlik beraberliğin olmasınız sağlıyor ...yeni tasarıma gerek yok aslında yeteri kadar tasarım var var olan tasarımlara bu önerdiğiniz özellikler eklenebilir mesela spearhead a kredi kasma özelliği eklenebilir deposu genişletilebilir

6. Sinsi cagirin bi el atsın yok zaten adam 150 k attı tıklamaya bile zamanim olmadi

7. teşekur ederim

flood olmasın
    Admin aynı ip den olumsuz oy kulannalar bulurmusunuz teşekurler

8. kardeş turuncu tasarım demişsin ama zaten goliathın turuncu bir tasarımı var

9. Güzel fikir ama Creditos tasarımına karşı çıkacam. Heryerde satış yapma + %20 bonus hammadde satışı koymuşsun. PET in ticaret modülünü aynısı koymuşsun. Şuanlık oy kullanmıyorum.

10. kardeş pete %30 olabilior istersen duzelitirm sogumma suresi artar ?

bunun degişigi olcak yani tamamiyle photoshopçular bırakıom zaten darkorbit duzenleycek onu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2015
  11. Bunun için zaten herhangi özel birşey yapmaya gerek yok ki kredi oyunda ki en rahat ulaşılabilen kaynaktır. Eğer onun için bile yenilik getirilirse vay Darkorbit'in haline o zaman.

12. teşekürler

13. hakguguk

hakguguk User

öyle deme credits toplamak oyunda biraz ilerleyenler için çok kolay olabilir.yeni başladığında nasıl credits topladığını hatırla:)

yılmaz749749 bunu beğendi.
  14. yaşayan bilir :D

15. nasıl kasıyon ki söle bizde kasak :D

16. c
    kredi tasarimindan cok flaxlarin tekrar 2m ye satilmasina destek versen daha iyi olur. soyledin ya hatirla diye ben oyle topladim. 4 veya 5 flax alip leonovla kasip kasip 6 level olunca 2m krediye satardik biz. gunde 50 gibi kasilirdi tabii o zamanlar simdi saatte neredeyse o kadar kasiliyor.

17. konuya eklerim ama zaten zamanında bu bir bugta ve kaldırıldı fikrin için teşekürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.