Öneri !!! Credits !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ►►∞╔•°»ŔܧĢДŔ«°•╗∞◄◄ tarafından 2 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar öncelikle bir sorum ve sizlerden öneriye ihtiyacım var.Ben oyunu uzun zaman önce bırakmıştım ama geldiğimde bir baktım herkesde deli gibi credits var.Acaba credits kasmak için ne gibi yöntemlere başvurmalıyım.Uridium sıkıntı değil para ile rahatça halledebiliyorum ama credits kazanmak için sizlerin önerilerinize ihtiyacım var.Bu konu hakkında bilgisi sahibi ve tecrübeli arkaşlardan öneri bekliyorum.Teşekkürler...

2. WolfWar

WolfWar User

Cubikon çöpleri topla ve pet ticaret modülü 3 ile sat. Bu şekilde çok iyi credits kasabilirsin. Aynı şekilde skylab dan promerium yolla ve yine ticaret modülü 3 ile sat.

3. pet ticaret modülü 3 derken :) uzun zamandır oynamıyorum ve pet im de yok malesef credits sorununa bir çözüm bulursam onuda almayı düşünüyorum.

4. aries123

aries123 User

Sade cubi copuyle nereye kadar gider surekli npc kes 4 kasıma kadar uzatılan teror tuneli kapısında 70. Dalgaya kadar iyi uri ve credi veriyor onu dene bi istersen

5. Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.Tavsiye almak istediğiniz konuları yeni başlayanlar kısmında açmanız gerekmektedir.

İyi Forumlar

6. Merhabalar;

Anasayfa-Dükkandan pet/modüller bölümünden satın alabilirsiniz. size birçok konuda yardımcı bir gemi olarak düşünün ticaret modülü ile hammadde satabilir otomatik toplayıcı ile avantaj kutusu toplatabilir ve daha birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.Pet hakkında geniş bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Teşekkür ederim herkese Bakalım deneyeceğim skylabı yapıyorumda promerium hemen tükeniyor 6-7 transfer sonra sıfıra vuruyor onun için ne yapmam lazım peki hergün yapmak istiyorum ama çabucak tükeniyor :(

8. WolfWar

WolfWar User

Modüllerin levelini yükseltebilirsin.

Etkinlik 4 Kasımda bitiyor arkadaş 4 Kasım a kadar anca taş çatlasa 100-150m kasabilir ki buda devamlı bir kazanç değildir. Etkinlik bitince bu arkadaş ne yapıcak ?

9. Modüllerim 6 seviye ne kadar yükseltmem lazım ki sorun yaşamayayım ? birde hepsini mi yükselteyim onun iinde fazla credits istiyor çünkü :D

10. WolfWar

WolfWar User

Seprom hariç diğerlerini en az 10 yapmanı tavsiye ederim.

11. Neyse sefaya giden yol cefadan geçer mecbur yapacağız Teşekkür ederim :)

WolfWar bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

Rica ederim.

13. aries123

aries123 User

Sadece kapıdan 2 gunde 250 m kastım normal maptede pek takılmadım bu aralar 3 gun var onunde 350 m gibi bir rakam kasabilir ve ayrıca
    Arada surekli npc kes demisim bu arada bir sey belirtmedim cunku kendi en rahat neyi kesiyorsa onu kessin diye sonucta ekipmanı hakkında bilgimiz yok.

14. WolfWar

WolfWar User

Sürekli npc keserken cephanesi azalır ve cephaneyede credits gider ama çöp toplayıp satarsa bir kaypı olmaz.

15. gemi goliath full lf3 ama ne iris var ne pet var ne diroit düzeni felan var yeni başlamış sayılırım o yüzden credits kasıp gemiyi geliştirmek istiyorum :)

16. WolfWar

WolfWar User

Cubi çöplerini ticaret 3 ilesatarsa %30 daha fazla credits gelicek ki her bir çöpten iyi de credits geliyor. Bu şekilde iyi credits yapar çoğu oyuncu bu şekilde credits kasıyor ya da klanının yardımı ile.

17. aries123

aries123 User

Tamam iste surekli cop cop nereye kadar bi cubinin copunden ne geliyorki bi tallon kesse 400 k kredi. Hadi diyelim bunun 150 k sı cephaneye gitti ki boyle bir cephane harcamak baya zor hadi diyelim gitti elinde kalan 250 k kredi +128 uri 5 dkda 2 tane kesde 500 k kredi 256 uri tpsi şpsi filan bu adam bir saatte 24 tane kesse elinde 6m kredi 3072 uri tpsi şpsi de artısı simdi bu adam bir saatte cubi copunden daha fazla kazanabilir tabikide "ama" bu adamın tpye şp ye uri yede. Yani sadece kredi dısında bu larada ihtiyacı yokmu??
    Simdi haklısın copden bir kaybı olmaz ama kredidende baska bir sey kazancı olmaz

18. Vay be çok sağolun yeni şeyler öğreniyorum sayenizde bunların hepsini deneyeceğim :)

aries123 ve WolfWar bunu beğendi.
  19. Biriktirmenin en önemli unsuru hiç harcama.
    Zaten artık lazer ve roket cephanesinde sınır yok al en baştan lazer ve roketlerini istediğin kadar onlarla kasıl ve kredi harcama.
    Ben şahsen uzun zamandır kredi harcamıyorum arada sadece 50lik kamufleye basıyorum o kadar onun dışında hiç gitmiyor.
    Şuan bende 6 Milyar kredi var ve sanırım bu 10'a kadar çıkacak :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.