Öneri Creditsli Korsan Kutuları Ve Sarı Korsan Sandıkları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

90,3%
  2. Hayır

9,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Düşündüm ki yeni oyuncular için artık neredeyse hiç bir şey yapılmıyor ve gelişmelerine önem verilmiyor buda kötü bir durum.

Sarı Korsan kutusu :

İçinden LF-3 BO2 LF2 Tam monteli iris ve cephane güçlendirici çıkma ihtimali bulunmaktadır. Sadece ve sadece sarı kutu anahtarı ile açılır...

İhtimaller:

Lf3 %4 (İki kat lf4 gününde lf3 bulma olasılığınız %50 artar yani 4 x 2 = %8 olur)

lf2 % 6

cephane + galaksi kapıları enerjisi (ucb rsb x3 x2 sab 50 pld 3030 pld2021 galaksi enerjisi maksimum 4 adet...) %70

Cephane oranları:
    X4: Maximum 200 adet minimum 70 adet
    x3: max 350 min 100
    x2: max 500 min 250
    sab 50: max 350 min 100
    pld 3030 ve pld 2021: max 100 min 20

Tam Monteli İris %2 (Apis ve zeus günlerinde olasılığınız 2 kat artar 2 x 2 = %4)

Güçlendirici % 15 (1 saatlik en fazla)

bo2 % 3

Dipnot: İrisleriniz tam ise iris çıkmaz iris olasılığı bo2 ye eklenir.

Sarı Korsan Anahtarı BKC-1000:

dükkanda satılır 100.000 creditsdir.

Son düzenlenen: 26 Ocak 2015
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence fiyatı biraz artmalı ama onun dışında iyi fikir +1. Bide tam irisden kastın 16 level iris mi ?

3. Hayır tam monteli iris. yani 0 seviye tam iris...

Bu fiyat iyi diye düşünüyorum çünkü yeni başlayanların çok fazla credits ihtiyacı oluyor.

bir kalkan alabilmek için çok uğraşıyorlar...

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Guncelll.

5. olumlu

6. Kardeş Sarı Değilde Beyaz veya Siyah bir kutu olabilir çünkü apis ve zeus günlerinde kutular sarı oluyor karışıklık olabilir.

Birde 1.000.000 milyon credi olması daha uygun sonuçta lf3 çıkıyor İRİS çıkıyor ben 8 yapana kadar çok credi harcadım adam 100 bin vercek iris alcak olmaz pahalı olsun. +1

7. €feuzay

€feuzay User

1T credi var belki bir işe yarar bu sayede güzel projeymiş hayata geçirisin beğendim

8. kaansakal

kaansakal User

Bende tasarımlara uridium vererek aldım ama sonradan alışveriş e kondu.Alışverişte dünyanın parasını kaybettim sonradan kaybedilen para geri geliyor sistemi çıktı o zaman bende diyeyim ki bu yeni alışveriş sistemi kaldırılsın.Çok bencilce düşünüyorsunuz bazen, oyuna yeni başlayan insan sayısı zaten sınırlı onları korumak için bir şeyler yapılması fazlasıyla gerekiyor bu konuda bencilliğe ve cimriliğe gerek yok.

Bu konu geç kalınmış bir olay ayrıa lf2 çıkmasın 250bin kredi ye alınıyor.Zaten normal kutulardan lf3 çıktıgı için 50 tane lf3 sahibiyim bari yeni başlayanlar günaha girmesin.

9. Beğendim ama bence %25 gibi bir ihtimalle kutunun boş çıkma durumu da olsun. Sonuçta +1 :)

SnowLeopard bunu beğendi.
  10. İrisimiz varsa her 5 çıkan iris 1 apis parçası olarak verilebilir (apiste varsa 10 taneye zeus parçası gibi)
    Sonuçta kredili boş çıkma olasılığı olmalı :)

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  11. aynen mantıklı

12. irislerimiz patlarsa küçük bi miktara fulleyebileceğimizi düşünürsek olabilir :)

13. Arkadaşlar bann açılana kadar arkadaşımın forum hesabından devam edeceğim bann açılınca konuya eklemeler yapacağım (bu arada ben rizeli değilim yanlış anlaşılma olmasın)

14. Sizi bilmem ama fiyatı bana az geldi.Bence bu fiyat 200.000 Credit olsun.

Oranlar mantıklı , fikrin güzel.Olumlu oyumu attım..

15. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Her zaman kendimizi düşünmemek lazım :) güzel bir fikir destekliyorum +1

16. VΛLVE™

VΛLVE™ User

irisler ful bo2de ful lf3te full
    ne olcak ama çok hoşuma gitti +1
    şöyle olsa iris bo2 ve lf3 ful olanların oranı toplansın ve apis oranı olsun oda varsa zeus

17. Güçlü ekipmanların (Lf4 , Apis , Zeus gibi) ekipmanların bu sandıktan çıkması iyi olmaz sonuçta credit ile alınıyor.Credit ile alınan sandıktan böyle güçlü ekipmanların çıkması dengeyi bozar zaten denge bozuk..

Bu en çok gelişmekte olan oyuncular için iyi olacak ve oyuncuları üzerine çekebilecek bir sistem.
    Dostum bilindiği gibi sandıktan LF4 çıkması çok zor.Bu sandıkta da en çok cephane çıkma olasılığı var yani LF3 , İris , BO2 ekipmanlarının çıkması epey zor.

1.000.000 Credite bu sandığı kimsenin(gelişme çağındaki oyuncular) alabileceğini sanmıyorum.Sonuçta yeni başlayanlar için çok işe yarayacak.Gelişmekte olan oyuncuların bu sandığı alabileceği fiyata dükkana sunmak gerekiyor ki işe yarasın değil mi.

Son düzenlenen: 29 Ocak 2015
  18. Onlar sarı değildir turuncudur zeus kutuları turuncudur.

Bu ise açık sarı gördüğünüz gibi olacak.

1.000.000 diyorsunuz fakat yeni başlayan arkaşlarda özellikle 10 lwl bigboya sahip olan arkadaşların kaçtanesinde 1 m var ?

zaten yaratıklardan kastıkları az 1.000.000 çok uçuk bir rakam 200.000 gibi bir fiyat olabilir.

İris ve lf3 çıkma olasılığı çok ama çok düşük bir olasılık %95 lik bir oran felan yok.

iyi günler...

19. webce

webce User

olabilir ama ozaman oyunda dah ahızlı gelişme olur baştakilerin havası inmiş olur biraz daha hızlı gelişecegimiz için:) pvp olayı agırlık kazanır bu şekilde olursa

20. -MeXic0-

-MeXic0- User

Yeni oyuncu gelişimi için güzel bir konu , Fiyat konusu bence Level'e göre değişmeli , yani 1 lvl 100 bin credis - 2 lvl 250 bin vs vs . +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.