Cubi Kasarak Çarımı Geliştirebilir miyim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MФЛSТΣЯCΛТ[iŁŁΣGΛŁ] tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar. Ben ortalama olarak 3 k civarı atan birisiyim. Günde 4 saat online olduğumu varsayarak ne kadar uri ve credi kasabilirim? Tr1-MMo da oynuyorum

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. Merhaba ,

Tek başınıza elit kullanmadan çok zor fakat bunun için bile sab-50 gerekebilir. Eğer arkadaş yada klandakilerle bir kaç kişi olarak cubikon imha edecekseniz olabilir.

İyi forumlar.

4. evt cubıkon hemde urudım verıyor en ıyısı budur

5. Zaten tek başıma kesmeyi aklımdan bile geçirmiyorum. Birde grup olarak kasmakla Ks atmanın farkı varmı . Çünkü her türlü ödül veriyodu galiba

6. Merhaba ,

Grup harici normal imha ettiğinizde illaki ödül gelecektir fakat mesela görev filan varsa göreve işlemeyecektir. Ama grup olarak imha ederseniz görevinize de işleyecektir. Zayıf ve güçsüz olduğum zamanlarda cubikon imha etme görevlerini 3-4 kişi yapmıştık grup olarak.

İyi forumlar.

7. Sanırım 13 level olduğuum için o görevler henüz açılmamış.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.