Cubikon Ödül Az Alıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _savaş32_70 tarafından 23 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu olayı defalarca kez yaşıyorum artık gına geldi
    Cubikon ödüllerinde anlamsız bir şekilde orantısızlık var.
    Normalde tek başına kesilen bir cubikon 1024 uridium verir. Az önce aldığım rakama bakar mısınız, kimse bir lazer dahi sıkmadı, cubikonun canı fuldü, baştan sonra kaçmadan kestim:
    Bunun dışında, ben seprom x4 sıkıyorum, lf3 ü ful olmayan adam yanımda x1 sıkıyor bana 300 uridium geliyor ona 600 küsür, hani çok sıkana çok ödül geliyordu. Ödülün düzgün verildiği zaman da oluyor ancak birçok defa bu durumla karşılaşıyorum.

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Öncelikle NPC'nin canının tam olması veya vurduğunuz lazer etmenlerini bir kenara bırakarak cevaplamak gerekirse;

Sizden önce bazı oyuncu veya oyuncular Cubikon vuruşu yapıp ardından patlatmadan bıraktılarsa bunlarda ödül almaktadır. Onun dışında sizin yanınızda vuran oyuncunun sıralaması ve olduğu grupta etki etmektedir.

Bunlara ek olarak gemilerin soğuma süreleri vardır. Eğer haritada soğumaya girdi ise geminiz size gelecek ödüller seviyesi ve vuruşu fark etmeden diğer oyuncuya gider ve tamamlanır ödül puanı.

Öncelikle geminizin bir soğuma durumu var mı, onu kontrol etmenizi öneririm.

İyi Forumlar.

3. -333-

-333- User

adam yada adamlar senden önce canını azaltmıştır düşman gelince bırakıp portala gitmiştir sen gelip kesmişsin onlarda payına düşeni almışlar..