Etkinlik Cümleyi Tamamla | Forum Etkinliği (Cevaplarınız)

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve hayaligenc tarafından 10 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı iyi dostluklar edinmektir.
   
 2. a6a3a

  a6a3a User

  "Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı zor görevleri sıkılmadan kolaylıkla halletmektir."
   
 3. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı Bir Ailen vardır başın sıkışınca abi gelin beni kesiyorlar abi uber kristalon kesme gorevim var diyebildigin sabaha kadar palladium toplarken konuşup dertleştigimiz birbirimizi motive edip gel biraz kasılalım demek ,uzayda tanıştıgın pilotlarla lahmacun yemek abi kardeş olmak senin için sayısız klanla savaş halinde olması bile ayrı bir güzelliktir kısacası bu evrendeki ailen klanındır Gizli Bir haritada bile sıgınacak tek liman KLAN dır .
  47.b klanı
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. Soner

  Soner User

  Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı yoktur. Yerli yersiz kişiler size saldırır sırf klanlar düşman diye.
   
 5. "Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı ekip olarak hareket etmek ve oyunun zevkini çıkarmaktır."
   
 6. Eski

  Eski User

  Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı; klanın yok mu, klana gelsene gibi boş soruların sorulmasını engellemesidir.
   
 7. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı oyunda bir değil bütün olmayı sağlar.
   
 8. RaViper

  RaViper User

  Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı oyunun bir oyun olmaktan çıkması ve sosyal aktiviteye dönüşmesidir.
   
 9. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı böyle gereksiz etkinliklere katılma ihtiyacının olmadığıdır..
   
 10. "Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı güç fedakarlık cesaret ve aile ortamı sağlamaktır
   
 11. Her Oyuncu bilir ki Goliaht hangarda durduğu gibi durmaz :)
   
 12. KomediaN

  KomediaN User

  birlik ve beraberlik içinde geçen eğlenceli zamandır.
   
 13. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı birlik ve beraberliktir 'Bir elin nesi var, 2 elin sesi var.!'
   
 14. BARIŞ80

  BARIŞ80 User

  En Güzel Yanı Dostluklar Edinmek Yeni konular Ve yeni Hedeflere kitlenmektir Dahada güzel olan yanı yanlızlık çekilmeden Oyunu sohbet muhabbet ederek oynamaktır yardım isteyip yardım isteyene yardım etmektir
   
 15. scarface44

  scarface44 User

  Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı:Birlikten kuvvet doğduğunu tüm gerçekliğiyle,ilmek ilmek,öğrenmek ve tüm benliğiyle bu durumu kabullenip içinde yer almaktır.
   
 16. dalinineli

  dalinineli User

  Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı mekanın sahibi olmaktır.
   
 17. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı savaşta ve barışta yanında güvenebilecenkişilerin olması dır.
   
 18. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı Güzel dostlar biriktirmek
   
 19. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı acemi pilotlara göre gelen credilerdir fakat bir tecrübeli darkorbit oyuncusu bilir ki klan onun için 2. ailedir hiç görmediğin insanlara güvendiğin yerdir cebindeki son parayı bile bazen gönderdiğin kişilerdir kısacası kan bağı olmadan kardeşliğin olduğunu gösteren yerlerdir.
   
 20. Sahmeran

  Sahmeran User

  "Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı Korsan görevlerini daha kısa sürede bitirmektir. " :D
   
 21. Her tecrübeli uzay pilotu bilir ki, klanda olmanın avantajlı yanı, takım arkadaşlarıyla birlikte oynamak ve oyunun tadını birlikte güçlenerek çıkarmaktır.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş