Geri bildirim Cumhuriyet Bayramımıza Özel Kod

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 29 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yaw arkadaş ne güzel 40 yılın başı iyi bir şey yapıyorsunuz onuda sınırlı sayıda yapıyorsunuz ne anlamı kaldı ki ? Kaçtır cimriliğiniz sayesinde dağıtığınız hiçbir hediyeyi alamıyorum . Bir ara gene oyundaki hatalardan dolayı kod vermiştiniz hatayı herkes yaşamıştı ama sadece kimseye haber vermeden belirlediğiniz bir günde girenlere vermiştiniz.Bir güzelik yapıyorsunuz bari tam yapın :(
    Bir de bu mail neden bana gelmedi ? herkese gelmiş biri açıklayabilir mi

Son düzenlenen: 29 Ekim 2018
    WolfWar bunu beğendi.
  2. Bu dağıtılan kodlar telafi amaçlı değil sadece Cumhuriyet Bayramımızı daha güzel kutlamak için yapılmış hoş bir hareketti ve bunun için başta Artemis. olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim :) Telafi ödüllerine ise her pilot sahip olacaktır kuşkumuz olmasın.
    Ayrıca hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun :)
    İyi Oyunlar, İyi Forumlar...

3. Tmm bende biliyorum telafi amaçlı olmadığını ama hemen hemen dağıtıkları tüm kodlar sınırlı sayıda ver sınırsız herkes kullanabilsin.Gene konuşturmuşlar cimriliğini :(
    Bayram herkese bayram sadece belli kişilere bayram değil ki BİRAZ DİĞER OYUNLAR GİBİ OLUN ADAMLAR HEDİYE VERDİ Mİ YOK ŞU KADAR KİŞİ OLSUN ŞU KADAR KİŞİ YARARLANSIN HESABI YAPMIYOR!!!

Son düzenlenen: 29 Ekim 2018
  4. Şirketin bu hediyeleri TL karşılığında sattığını düşünürsek herkese vermemesi bir problem değil , aksine vermiş olması sevindirmeli bizleri :) Evet önceki kuponlardan ben de yararlanamamıştım fakat bunda nasip oldu da kullandım :) Yönetimin verdiği hediyelerle bile memnun edemediği bir oyuncu kitlesi varken tamamen hediye vermeyi bırakacağından korkuyorum :D

5. KATALONYA

KATALONYA User

Ne hediye veriyor şirket gerçekten bu kadar güzel propaganda ve güzelleme görmedim. Şirket çok değerli olan bir nesneyi yılda kaç kere oyunculara ücretsiz verir ? bu şirket kaç kere veriyor bence düpedüz propaganda yapmışsın aldığın için tuzunun kuru olduğunu düşünüyorum bence almayanlardansa alıpta tok açın hali gibi bir duruma düşmüşsün. Küçük şakalardan hoşlanıyorsan eğer supporta mesaj at sana ara sıra kullanılmayan kodları mesaj atsınlar açar açar sevinirsin.

WolfWar ve KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  6. 2014 yılından beri forum aktifim, bir çok eleştirim de oldu oyun hakkında ama bugün ki olay bir hediye olayı. Hediye dağıtmak istemiş oyun ve bunu sınırlı sayıda yapmış hâlâ kabullenmek istemediğiniz nokta ne anlamış değilim :D Ayrıca ''Şirket çok değerli olan bir nesneyi yılda kaç kere oyunculara ücretsiz verir ? '' sorunun cevabını aşağıdaki görsel verecektir diye düşünüyorum.
    Her ay verilen cephaneler,lf4 ler, oiller ve hatta indirimler :D Sizi bilmem ama ben yıllar öncesinde her gün girip de ödül diye 5 ekstra enerji aldığım zamandan çok ama memnunum , bu yüzden küçük şakalar istiyorsanız bir kaç yıl öncesine bakın:D

7. KATALONYA

KATALONYA User

İndirim paketini vip olmadan alamamaktasınız sayborgla hp lf4 ü karşılaştırdığınızda veya hammerclaw mimesisi büyüklük anlayışınızın çokta büyük olmadığını düşünüyorum bu lf4ü almak için belirli bir etkinlikte 100k uridium harcamanız yeterli oluyor lazer fırtınası. Fakat sayborg gibi gerçekten alması kolay olmayan bir gemiyle kıyaslandığında devede kulak kalıyor bilmem anlatabiliyormuyum.

KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  8. Bugün ki kodda da sayborg,hammerclaw veya mimesis vermediler değerli arkadaşım :D Ayrıca full LF-4 Hiperplazmoit olduğumu ve hangarımda sadece hammerclaw olmadığını(eksik 200 oil) belirtmek isterim. Oldu olacak sana özel bir sürekli açık test server ı kursunlar da sen hediye olarak full gemi ve hesapla oyna :D Yapmayın Allah aşkına... Neyse konuyu uzatmayayım artık, hayatın sizin karşınıza daha büyük hediyeler çıkaracağı nice bayramlara :D
    İyi Forumlar... :)

9. Ya kodu adam gibi herkese versinler ya da hiç vermesinler ayrıcalıklı kişilere veriyorlar sanki.Bi bayramda mutlu olayım dedik böyle oyun olmaz olsun!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ekim 2018
  10. 21jeriko21

21jeriko21 User

ya ne saçma bir sistem bu kod olayı sınırlı sayıda kod niye verirlerki hiç verme daha yada adam gibi herkese versenize forum la mı ilgilenelim oyunmu oynayalım yanlış iş yapıyorsunuz bence

11. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Sizden 2 dakikanızı ayırıp mantıklı bir şekilde düşünmenizi isteyeceğim bazı arkadaşların düşüncesi şu şekilde kodu paylaşamadan 1-2 gün önceden haber verin bizde kod paylaşılacağını bilelim gibi tepkiler geliyor.

Madem adaletten bahsediyoruz önceden haber verilip paylaşılması sizce dahamı adaletli olur belli başlı kişiler pusuda bekleyecek ve kod saniyeler içerisinde tükenecek en azından bu şekilde şansına kimler ilk fark ederse onlar alıyor.

İnanır mısınız bilmiyorum ama bende sabah foruma girdim konuları görünce haberim oldu ve direk maili açtım kod var hemen girdim ve aldı.
    Ama daha sonra paylaşılan hiç bir kodu alamadım.

Verilenlerin hediye amaçlı verildiğini unutmayalım eldeki imkanlar doğrultusunda verilen bir koddur bu sınırsız kod Almanya düzenleyebiliyor.

Keyifli Forumlar.

12. Bu nasıl saçmalıktır madem veriyorsun sınırsız ver sınırlı sayıda veriyorsan verme çalışan var okuyan var haksızlıktan başka birşey değil gelçi bigpointin ne zaman bi faydası olduki bu saaten sorna olsun

13. daha yeni başka bir oyunda parayla satılan silah ve üstüne özel deseniyle birlikte oyuna giren herkese hediye verdiler,şimdi o oyun sahipleri işini bilmiyor mu zarar mı etmiş oluyor 2 farklı oyun 2 farklı düşünce yapısı

14. bu hediyeleri alanlar ADMIN dostu olanlar veya aynı klanda oynayanlar ittifak klan üyeleri ben öyle düşünüyorum kaç kişi aynı anda forma bakıyor forum çetinde kaç kişi oluyor en yoğun zamanda ADMIN dostu klan oyuncularına hayırlı olsun güle güle kullansınlar.benim gibi her hafta yüzlerce lira verenler canınız sağolsun bizim yerimize alanlar var

antiterörist bunu beğendi.
  15. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Arkadaşlar sizlere sürekli aynı türde mesajlar yazıyorum lütfen artık anlayın.

Sizleri'de anlıyorum fakat sizde beni anlayın lütfen şimdi bu konuyu şimdi size şu şekilde dile getireceğim.

Bu kodu Tr ekibi üst yetkilileri yani artemis adminimiz ve takım liderleri tarafından oluşturulan bir kod.

Bu kodun max oluşturma limiti bulunmaktadır 100-250 ve 1 tane zaten.

3 tane ayrı kod paylaşıldı bunlar 29EKIMKO - REPUBLICTR2018 -1293CUMHURIYET18

Bunların kaç kişilik olduğunu bilmiyorum ama her biri tahminimce 200 kişiliktir toplam 600 kişiye kadar sınırlı.
    Sınırsız verme olayını sadece merkez ekip Almanya düzenleyebiliyor.

Keyifli Forumlar.

16. KATALONYA

KATALONYA User

O zaman biz şöyle yapalım yani şahsım adına bu foruma bir daha girmeyeyim ne işim olursa almanya ekibine yazıyım anladığım kadarıyla suyunun suyu meselesi bu her olayda aynı tan tana hediye verilir çöpten beter kutudan item çıkar gereksiz iletiriz alakasız mesajlar sıkıntın olur çözülmez neyse ki almanyada yaşayan arkadaşlar var onlara çevirmenlik yaptırırım. Forum takımınında Türk takımınında bu oyunla ilgisi yok gibi benden farkınız yok oyun yönetimine siz ne kadar yakınsanız anladığım kadarıyla bizde o kadar yakınız Türk forumu benim için bitmiştir Alman forumu daha güzel en azından daha güncel.
    Alakasız ve yetersiz ben en değerli olan itemi verip vermediklerinden bahsediyorum söz konusu cimrilikten ve adil olmamaktan açılmıştı 45 tane gerekli fullenmek için 45/1 sizin için 1 ayda yılda ise 3 kere vermesi size büyük gelmesi gibi bir durum söz konusu olmuş bende bunun kıyas mekanizmasında benim verdiğim örnekle küçük olduğunu anlatmaya çalıştım ama sen hayal dünyanda eğlen dur.
    Bir diğer mesele Forum takımınında hülyalar içerisinde oluşu
    Bazı kodların sınırsız olduğu bilinmekte Bu uygulamada insanların nasıl rahatsız olduğu ama yaptığınız açıklamaya bakın cidden aşırı derecede beceriksizsiniz Takımda olduğunuzu unutmayın forumu kullanan bir oyuncu değilsiniz oyuncuların taleplerini kafanıza göre yorumlama hakkına sahipte değilsiniz bu şikayeti iletmekle yükümlüsünüz.
    Son olarak bekle beni Alaman formu.

17. 21jeriko21

21jeriko21 User

arkadaşım mantıklı olalım o zaman bi ev düşünün içinde aile bireyleri ve bayram oldugunu farz et evdekilere hediye vermek istedin ne yapardın herkesemi verirdin yoksa bi kaç kişiye verip digerlerinin mahzun kalmasını isterdin cevabı sen ver

18. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

siz yazıları başından beri okuyun derim bence yanlış anladığınız olaylar var, ve şunu belirtmek isterim ki burası forumdur ve bende burada yetkiliyim yazdıklarıma tekrar baktım söylediklerinizle alakalı hiç bir şey göremedim ayrıca istediğim şeyleri kendimce uygun gördüklerimi yazabilirim burada beni denetleyen siz değilsiniz beni denetleyen kişi bir sorun var ise zaten beni uyarır.

Keyifli Forumlar.

19. 21jeriko21

21jeriko21 User

yaptıgınız işe bakın begendinizmi bi hediye verdiniz ortalık karıştı işte rasgele iş yaparsan böle olur adam akıllı bi herkese verseydiniz madem vermeseydiniz daha iyi olurdu gene söylüyorum bu kod sistemi tam bir saçmalık

KOMA..SE..BIRA ve ORNİTORENK_PERRY bunu beğendi.
  20. _01_

_01_ User

Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim kodlar sınırlı ve bunu savunan arkadaşlar var , özel gün sadece ilk 600 kişiye özel gün değil birader hepimizsin bayramı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.