Öneri Cyborg Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

40,7%
  2. Hayır

59,3%
  1. Bu geminin fazla vurmasından ve ölmemesinden bıktım usandım yahu arkadaş bir cerrah pusat tartarus bu kadar OP değil siz kafaya mı alıyorsunuz insanları ?

Anlamıyorum yani böyle bir gemi yapıpda oyunun dengesini alt üst etmenin ne anlamı var ?

Lazer slotlarının ve pasif hasarının düşürülmesi azaltılması düşüncesindeyim.

Cyborg gemisinin özellikleri;

%10 pasif lazer hasarı

16 lazer yuvası

552 hız

336,000 HP

Şimdi soruyorum bunu hangi akla hizmet oyuna getirdiniz ?

Güncel.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Haziran 2017
    *xxxxxxXxxxxxx* bunu beğendi.
  2. Sen niye almak için uğraşmıyorsun. Bu gemiler oyunu oynayanlara avantajlı duruma geçmesi için getirildi. Sizin gibi düşünen oyuncular var, sebebi de bence üşüngeç olmalarından kaynaklıdır. Bu gemi 3 katlama desteği ve 12 tane destek güçlendiricisi ile 2 günde alınabilecek bir gemi.

☣●HЦИTΣЯ●☣ bunu beğendi.
  3. Kebirifai

Kebirifai User

Neyi dengelediler ki? Bunuda dengelesinler.
    Aslında ben size bir şey söyleyim mi?
    Oyunun civisi diroid düzenleriyle zaten raydan çıktı.Öyle gidiyoruz bakalım gittiği yere kadar...

Spinaci bunu beğendi.

4. Üşengeçlik ile alakası yok gidip alabilirim ama ben yetenek gerektirmeyen aşırı derecede yetenek istemeyen OP bir şey ile oynamam.

Avantaj denilen şey oyunu öldürmeye başladı iyice.

Oyunda çeşitlilik yok bir kere ?

Herkes aynı gemiyi mi kullansın ?

5. Bana kalsa bende kaldırırdım ama şimdi bazıları diyecek ki CYBORG'den ne istediniz sizde alın :D

6. 336 dp. argesiz hali mi :/

7. Argeyle beraber.

8. iyimiş o zaman kalp ve herkül ile iyi dp verir :)

9. Satürn gemisine yeni bir rakip :D Gerçi kullanan yok :p

10. kouyla alakasiz ama nostromo uri ile satilsin :D en iyi olani 250 k ya bizde alalim :D cayborg candir karismayalim

11. Paran varsa alırsın diyor Bigpoint

12. manofwarr

manofwarr User

arkadaş resmen dalga geçmiş. demiş ki. Bu gemi 3 katlama desteği ve 12 tane destek güçlendiricisi ile 2 günde alınabilecek bir gemi. Herkesin sizin gibi sağlam klanı veya grubu yok. Bu dediğinizi yapabilmek için elit gemi ve elit dostlar gerekli... Bence de oyuna çok büyük dengesizlik getirdi bu gemi.

13. bence oyuna wegance lari canlandiricak bi yenilik getirsin kimsede vegance yok cayborg a vur kac yapariz en azindan :D

14. Test server gelmeden önce hammerclaw ve mimesis'den bahsedildi. Cyborg ismi hic gecmedi bile, ilk hanmerclawdan yakindik ancak dengelendi ama unuttugumuz bir sey vardi CYBORG. Güzel oyundu tsk DO

15. Arkadaşlar ankete katılırsanız sevinirim lütfen oylarınızı esirgemeyiniz :)

16. Hocam zaten Cyborg pvp gemisidir. Sen onunla her şeyi yapman imkansız gibi canı az haklısındır hiç kullanmadım ama vuruşu fazla canının diğer gemiler gibi olduğunu düşünürsek oyunu kimse oynuyamaz şu an ki haliyle çok güzel ve başarılı bir gemi

17. Spartanı olan cyborgler ölmüyor.

Sen istediğin kadar adam topla adam her şeyle x4 ile 100 k vuruyor bana 177 k vuranı gördüm sadece x4 ile.

Hasar yüksek olunca canın pek anlamı kalmıyor :) benim 5 m canım olsun ama hasarım 30 k olsun ama adamın canı 500 k olsun hasarı 100-300 k olsun adam katlar yani :)

Sırf bu yüzden oyunda ki çeşitlilik azalıyor bir gemi çıkıyorsa onu dengeleyecek modernizasyonlarında gelmesi gerekiyor.

18. Kullanmadığımdan Fazla pek bi bilgim yok ama eğer 177 k vuran varsa senin dediğin gibi düzeltilme yapılmalı. Ya cidden oyun geliştikçe daha kötü olmaya başladı eski hali daha güzeldi be her oyun geliştikçe güzelleşir bu oyun kötüye gidiyor birde galiba bigpoint bizi para için tek gemi üzerine mi dönmeye zorlar oldu onuda diyeyim

**_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.

19. Her şey cerrah , pusatla başladı zaten bu oyunun dengesi tamamen orada koptu.

Denge düzeltilmesi için bir şans vardı ama tepe tepe ellerinin tersiyle geri ittiler.

Sayfayı Paylaş