Öneri Cyborg Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

40,7%
  2. Hayır

59,3%
  1. doğrudur bakalım kaç user kalana dek bu şekilde devam edecekler onuda bilmek istiyorum her geçen gün azalmaya başladı serverlar boşaldı artık birşeltirme gündeme geliyor iki'de bir zaten her gün bir sorun bişey oluyor o bug şu bu

2. O server birleşmesi gelirse bak gör oyun 1 ay oynanmaz hale gelecek kimse lagdan sorundan oynayamayacak forumda olacak olayları görebiliyorum şimdiden :)

Spinaci bunu beğendi.
  3. Zaten Forumdan Düşüyorum ikide bir bende anlamadım ki forumda böyle sorun oluyor oyunda nasıl olur o bilinmez pazar günleri GE1 acılmıyor diyorlar cok enterasan ya bu oyunun cok sorunu varda konuşuyorsan sende ban yersin bende ban yerim ge7 de adminler oynuyor onlara bir sıkıntı ver bak bakalım carı boşaltıyorlar.

4. Bu oyunda bitti bu kadar basit önceden kurtulma şansı vardı ama şimdi yok denecek kadar az kurtulabilir ama çok uğraşması lazım.

Saçma yenilikler yerine oyunda ki sorunlar düzeltilmeli özür telafisi olarak güzel etkinlikler getirilmeli denge sağlanmalı ama bunu göz ardı ediyorlar. Oyunda ki bazı şahsiyetsiz oyuncuları saymıyorum bile her şeye küfür edecek çemkirecek kadar kuduz olmuş bir canlıdan farkları yok maalesef.

Spinaci bunu beğendi.
  5. Herşey zamanla olur gibi oyuncu sayısı azaldıkça eminim ki bigpointde canı sıkılıyordur buna bir care gelicektir elbet.
    Oyundaki bazı kişiler demişsin eminim ki onlar Türk oyuncularıdır. Alıştık be onlar anca bir birlerine küfür ediyorlar başka bi haltları yok ben GE7 oyuncusuyum burda öyle bi şahsiyetlik yok kafa rahat küfür edeni ne mi yapcan alcan supporta bildir en az 1 ay cezası var bu kadar basit.

6. Merhaba ,

Forum imza kısmındaki görselin genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 pikseli aşmaması gerekiyor. Lütfen en kısa zamanda uygun şekilde düzenleyiniz.

İyi forumlar.

™-»Łєgєηđє«-™ bunu beğendi.
  7. oldumu :D

8. Merhaba ,

Anlayışınız için teşekkürler. Şu anda bir sıkıntı yok. :)

İyi forumlar.

9. CYBORG Candır ! Çekemeyen kendisi alabilir ! Sende Cyborg al Diz spartan sende patlama ! zaten bi ona laf etmemiştiniz !

10. Kardeş bunlar hep alamayanlar ve burda ağlayanlar :) yorma kendini :) bunlar alamaz ve burda ağlayıp dururlar

11. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Arkadaşlar lütfen yorumlarımızda dikkatli olalım.

İyi forumlar...

12. :mad: Bi ona karışmamıştınız ! Bizene kardeşim bizde hasarı yüksek diye aldık eğer vuruşu düşer ise şayet ben 450 Oil imi geri isterim 1 tane lazer slotu için kalkıp o kadar para boşunamı verdik o kadar emek boşunamı harcadık kimse k.bsın şikayetlenceğinize biraz emek verin sizde kasın.

13. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Lütfen sakin olun.

İyi forumlar...

14. Aegis e neden bir tasarım çıkarmıyorlar bunu düşünüyorum ve hala anlamıyorum aegis girdiği her çatışmada avantaj sağlıyor neden aegis e önem verilmiyor bu üzücü ama sayborg %10 lazer hasarı veriyor diyede kimsenin buna birşey demeyede hakkı yokturdur Hammerclaw 15 lazer slotu olsaydı ve hızı 300 olsaydı hammerclaw alıcaktım ama sayborg un hasarı ve hızından dolayı aldım k.b ama lütfen herhangi bir değişiklik yapılmasın yapılıcaksa oil i geri istiyor olucam .

Haksızmıyım ama okadar emek harca o kadar uğraş başkaları düşürmeye kalkışsın haksızlık

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Haklı olabilirsiniz ancak öfkeli yorumlarınız konu içerisinde istenmeyen tartışmalara yol açabilir.

İyi forumlar...

16. dodge kardesm yanlıs bilgi bir maddesi %10 pasif lazer hasarı degıl o %10 dan bahsettigi dp deki extradır daha iyi arastır ya da al dene

17. Yakında herkes cyborg olduğunda bir ağlayan sen olacaksın :cool:

GREED bunu beğendi.
  18. GREED

GREED User

Tutu vindov tu tu vall :D

19. Öncellikle yorumlarınıza dikkat ediniz :)

Kaç ts dolaştınız bu kadar - atmak için bilmiyorum ama küfür eder gibi yorum atmanız hoş değil :)

Ağlamakla alakası yok oyunun dengesini batırmakta.
    Yabancı geliştiricilerin yazdığı konuda gördüm %10 hasar diye.

20. .maxpayne

.maxpayne User

3 katlama destegi nedir nasil alinır ve kullanilir ve 12 destek güclendirici derken onu da anlamadım ve bunlar para mi uri mi

Sayfayı Paylaş