Öneri Cyborg Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

40,7%
  2. Hayır

59,3%
  1. Ben dodgeviper e kesinlikle hak veriyorum yav sen 16 lazer slotu %10 hasarı bi geç bir özelliği var beni sinir krizine sokuyor oyuna giriyorum herkes de sayborg var bu ne ya ? siz hiç sayborgu olupta zevkine pusat,vega,goliath kullanan birini gördünüz mü?

biri de sen niye sayborg almak için uğraşmıyorsun yazmış..

Kardeşim bi düşün herkeste sayborg var görüntü kirliliği resmen valla bu durum insanı sıkar ya düşünsene hep aynı gemiyi görüyorsun oyunun zevki kaçar!

2. Gemiyi almakta birşey yok. Burdaki sorun bu gemi yüzünden diğer gemiler kullanılabilirliğini yitirdi. Haritada enforcer ve bastion gemi görmeyeli uzun zaman oldu. Sadece oda değil cyborg un vuruş üstünlüğü yetmezmiş gibi eksra diğer gemilerden 1 tane fazladan jeneratör koyabiliyor olmasından dolayı diğer goliath türlerinden daha hızlı hareket edebiliyor. Bu yüzden yine 250 binlik tasarımlarıda kullanışsız hale getiriyor.

Benim görüşüm bu konuda hem fikir olan oyuncular oyunu oynanmaz yapan yeni gemi, yeni lf-4, spartan ve aklıma gelmeyen özellikleri sahip dahil olsanız kullanmamanız o zaman birilerinin bu durumu düzeltmesini beklememize gerek kalmaz

3. Master0735

Master0735 User

tartuyla kaçanlara laf ediliyordu. bunlar da ağıra geçip bekliyorlar. oyunu bu kadar bozan yenilik yapılması doğru değil. hammerclawın ve mimesisin dezavantajları varken bu geminin yok.

иияγ bunu beğendi.
  4. иияγ

иияγ User

çok değil bak diyorum 2 tane jenerator slotu çıkarılsın vuruşundan da bir şey eksilmez, kullananların yarısı bırakır. mis gibi çözüm.

5. Kesinlikle böyle bir şey olması şart.

Çoğu zaman cyborga sinirlenip oyundan çıktığım zamanlar oldu.

Yav 1vs1 atıyorsun emadan sonra direkt özelik atıyor ve kaçıyor hızına da yetişilmiyor.

toplu savaştasın diyelim özellik açıyor biri ema atıyorsun yine özellik açıyorlar.

Yani öyle bir şey oldu ki goliathla oynanmayacak hale geldi.

иияγ bunu beğendi.
  6. insanları cyborg ile oynamak zorunda bırakıyorlar :/

иияγ bunu beğendi.
  7. Merhabalar,
    Cyborg'u vs de alabilecek tek gemi bence Surgeon (Cyborg hariç :D). Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    Saygılarımla.

8. Kebirifai

Kebirifai User

Eskiden oyuna bir yenilik geleceği zaman bin kere düşünülür,uygulanır,geri alma veya denge yaması diye bir şey söz konusu olmazdı.Hey gidi günler hey.
    Bu işin başında ki arkadaşa o günleri hatırlatan birisi yok mu?

9. иияγ

иияγ User

ben tartuyla cyborgu "kesiyordum". vs gibi değil pvpde denk gelince yani onun ağırı varken ben avcıydım.

10. Solace başı çeker Dengeden sonra Mimesis olabilir.

11. Destekleyen , desteklemeyenlere teşekkür ederim.

12. mali0227

mali0227 User

Bu oyunla ilgilenen arkadaşlar sadece ceplerinin doluluğuna bakıyor anlaşılan. Cyborg adaletsiz bir gemidir, dedinigiz gibi goliath devrini bitirdi. Spectrum hariç savaşa girilecek goliath gemisi kalmadı. Halkayı bile %80 e düşürdüler, güve uçuş düzeninde kalkan eksilmesi %5 oldu, yani saçma saçma yenilikler, 23 prometheuslu arkadaşım sadece rsb ile birleştirmesiz 197k görüyor destek ve sepromlu. Yani 200k atan birisine hangi kalkan dayanacak, gemisi full olmayanlar çekilip porta düşmanın gitmesini bekliyorlar, durum böyle olunca bot kullananlara ban atılıyor. Ben fullum benim için hava hoş ancak taze kan yok oyunda ve eskilerde git gide azalıyor. 50 argenin üzerinde olan gemiler var serverlerde, bunları adminler neden görmüyor? Bu şahıslara tp azaltma ne bileyim yasaklama vermeyin silin hesaplarını, sahibindene bakın 250m sepromlu gemi satıyor millet hala, sözde ban atılıp silinmişti sepromları. Bizde aklı kısa insanlarız ya zaten inanıyoruz hemen. Her giriş çıkışta uri gg veren hesaplar var bunları bile düzeltmiyorlar arkadaşlar. Adalet arıyorsanız çok yanlış yerdesiniz burası bir bigpoint kuruluşu

13. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz "50 Arge üstü hesapları" veya "250m sepromlu gemileri" ekran fotoğrafı ile birlikte Sohbet bölümüne konu açabilir misiniz acaba?

Lütfen kanıtlara dayanmayan yanlış ithamlarda bulunmayınız.

İyi forumlar.

14. mali0227

mali0227 User

Size sadece gülüyorum, isterseniz yetkinizi bana verin forum modluguda yapayım. Adminlere lütfen söyleyin daha iyi tarasinlar hesapları, siz kendi işinizi yapamıyorsanız bunu benim tastikleyip size mi sunmam gerekiyor? Bu oyunda buglar var ve sadece belirli kişiler biliyor artık şunu kabul edin. Yok kanıtla, ss al tabi adam zaten gel kardeşim cek resmini at supporta diyecek. ***

15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Buyurun Support'a başvurarak aramıza katılın ki o zaman yetkilerimizin nereye kadar ulaştığını ve bu bahsettiğiniz konularda bırakın eylemi sadece raporlama harici bir söz hakkımızın olmadığını gelin birde siz görün. Tekrar belirtiyorum: Bizlerin oyuna müdahale yetkisi yoktur, sadece şikayetlerinizi iletmekle yükümlüyüz, ilerisine karışamayız. Ve yine şunu da bir oturtalım: Kanıtsız şikayetler üzerine inceleme yapılmaya kalkılırsa herkes gıcık olduğu veya şüphelendiği hesabı şikayet eder ki bu o kadar fazla mail birikmesine yol açar ki değil sorunlarınıza günde dönmeyi 10 günde bile dönüş sağlanamaz. Mahkemeye bile gittiğinizde suç duyurusu ve dava için sizden kanıt istenir, Burada da şikayet incelemesi olabilmesi için kanıt gereklidir. Ancak kanıtsız incelemeyi merkez dediğimiz ekip genel bir Script tarzı yazılımla temizleyebilir ki zaten bunu yapma yetkimiz bizlerde yok.

Ayrıca mesajınızı düzenledim, lütfen tekrar etmeyiniz ve konuyu uzatmayınız. Siz değerli oyuncularımıza yaptırım uygulamayı hiç biz zaman istemem ama kurallar açık, devam edilirse uygulamak durumunda kalacağımı üzülerek tarafınıza bildiririm.

İyi forumlar diliyorum...

.Paradoks., Lyngvia ve Minerva bunu beğendi.
  16. DaglıAcS

DaglıAcS User

adam gecen bana kırmızı beyaz sayborgla 420k attı

17. biz sayborg gemisi icin o kadar emek verelim sonra kalkip deyinki dengeleme sanirim bu zihniyet icerisinde olanlar darkorbit yoneticileri gibi emek hirsizligi pesindeler bu gemi icin 500.veya 700k uri ganimet acayim sonra heba edin .oyle belese dunya yok sayborg gemisine sahip olan oyuncularin gemisi miras degil alin teridir .sende al sende 500k vur

18. Nimesis için de emek veren oyuncular var dı ama dengeleme ile bu emek de boşa gitmiş oluyor. Biraz düşünerek yorum yapın lütfen. Sonuçta saldırı savunma her neyse kim nasıl oynuyorsa oyun bunu dengelemeli ki zevki çıksın. Oyunda bu gemilerin hepsi ile gerekli kombinasyonları yapınca oyuncular birbiri ile mücadele edebilmeli. Sadece sayborg olmaz. Lütfen bencillik etmeden düşünün

19. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin. Unutmayın ki gelecek olan bir güncellemede yalnız siz değil tüm oyunculara etkilenecektir. Bu nedenle herhangi bir emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum.

İyi forumlar.

20. O kadar emek ve zamanı çöpe atmak bu kadar kolay mı?(Mimesis,Tartarus içinde geçerli.)

Bencilik ile alakası yok o zaman oyun bunu zamanında düşünecek ben onca emek verip gemiyi aldıktan sonra dengeleme diye bir olay getirip gücünü düşürmeyecek yok böyle bir olay yapılacak ise en baştan söylesinler onca saat o kadar uriyi çöpe atmış olmayalım birilerinin yüzünden.

İlla denge mi getirecekler o zaman değiştirme hakkı tanıyıp,gemiye harcadığım tüm uri ve eşyaları(o harcadığım zamanlarda çöpe gitmiş olacak) bana geri iade edicekler.

Oyunda güzel tezgah kurmuş getir oyuna en güzel gemileri millet o kadar uğraşıp para yatırıp alsın ardından ver denge yaması diye bir şeyi çöpe gitsin sonra bir daha çıkar güçlü bir gemi oh ne güzel iş.

Son düzenlenen: 4 May 2019

Sayfayı Paylaş