Öneri Cyborg Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

40,7%
  2. Hayır

59,3%
  1. Cyborg çok güçlü olduğu için cyborg u güçsüzleştirmek yerine solace sentinel vb goliath tasarımlarını güçlendirebilirler , bence bu daha iyi bir çözüm . Senin ne demek istediğini anlıyorum

Kurtul1944 bunu beğendi.
  2. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Oyunun en güçlü gemisi olarak cyborg kalmalı ancak cyborg kullanabilmek için belirli kriterler olmalı. Rütbe/ Level toplam arge sayisi gibi. Böylece hak eden kullanmış olur.

Oyundaki çeşitlilik sadece goliath da değil tüm gemilerde öldü. Maplarda sadece goliath ve tasarımları var. Başka gemi yok. Goliath da almak zorlaştırılmalı ve Darkorbit 2020 başlığında dediğim gibi her geminin kendine özel avantajları ve yetenekleri olmalı.
    Böylece oyun içinde gemi çeşitliliği artacak ve herkes yeteneğine göre gemi kullanabilecek. Ama şuanki koşullarda dürüst olmak gerekirse ben de cyborg almak için çabalıyorum.

3. bence tek ihtiyacları kalkan tasarımlarına %10 dp daha eklemek yada %10 kalkanı %20ye cıkartmak, diğer gemilerede kimse artık yamato nostromo kullanmaz direk oyundan kaldırılsa bile olabilir :Dihtiyaç yok cunku o gemilere suanki oyun düzeninde, yani cünkü goliatha ulasmak cok kolay 10 bin kredi ile alınablıyor ve arakdaslar böyle bişey olamaz tabiki 1 tanesinin diğerlerinden üstün olması normal değil mi sizcede bigboyla goliath eşit mi olsun mesela

Kurtul1944 bunu beğendi.
  4. Kurtul1944

Kurtul1944 User

Eşit olmamalı tabiki de. Ama herkes goliath kullanamamalı ve her geminin kendine özel avantajı olmalı tıpkı Leanov gibi

5. Gemi yükseltme modülleri ile tersine gerçekleşti gibi konu :p

Sayfayı Paylaş