Cyborg Gemi İçin Konfig Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve wooody3411 tarafından 19 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wooody3411

wooody3411 User

Herkese iyi oyunlar.

Gemim Cyborg

17 Adet Prometheus
    4 Adet LF-4 Hiperplazmoit
    25 Adet LF-4 Kararsız

20 Hız (G3N-7900)
    15 Kalkan (SG3N-B02)

8 İris - 3 Havoc

Pet Var (Kamikaze var sadece)

5 AR-GE'm var (Gemi gövdesi 2, Mühendis 1, Kalkan Enerjisi 2)

Bunlara göre bir konfig önerebilir misiniz? Genelde tek takıldığım için vururken hızlı olan konfigle kaça kaça vuruyyorum.

Not= Ağırlıklı kasılıyorum PVE oynuyorum. PVP pek uğraşmıyorum

Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

2. fenrir58

fenrir58 User

lf3 pve de kararsız lf4 den daha iyi olmalı. açık artırmadan slotlar eksiksiz dolacak kadar alın derim. farklı config tavsiyesi alacak kadar alternatifiniz yok ama tavsiyem 3~5 shield gerisini hız takın kasılırken. yani 60-100k arası kalkan kasılmaya yetiyor genelde. ya da başka bir bakış açısıyla burgudan dolayı hızınız azaldığı için kaçan yaratıkları kovalamak zor olduğu için orcusta minimum 10 hız, cyborg da sanırım minimum 7 hız yeterli olmalı. goliplus/pusatplus gemileri için bir an önce yatırım yapmaya başlayın (savaş biletinden IAC almak gibi) modül olmasa bile hızlı gemi ihtiyacı baki bu oyunda. pet silahlarını ve uzaylı protokolünü bir an önce tamamlamaya çalışın, şu anki geminize göre pet sizden kesinlikle daha çok vuracak. npc %12 hasar argesi için bir an önce zeta yapın. saatte 10k+ uri kasabiliyorsanız( yada kasabilmeye başladığınızda) güçlendirici alın uridium ile. indirim varsa 2 hasar güçlendiricisi saat başına 1.4k uridium maaliyetini karşılar. oynadığınız server ne durumda bilmiyorum ama, 4-5 de kasarsanız +%20 de npc güçlendiricisi sürekli düşürerek katlama şansınız var hasarı ve gemiyi geliştirme hızınızı..

3. wooody3411

wooody3411 User

Detaylı cevabınız ve yönlendirmeniz için çok çok teşekkür ederim dediklerinizi yapmaya başlayacağım.