Cyborg gemisine Modül gelmeli mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ™ØŁÜMÜN½HΛβΣя©İ$İ™ tarafından 2 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Cyborg gemisine Modül gelmeli mi ?

1. +%2 hız, -%10 kalkan, +%10 bekleme süresinde azalma (Sarı)

16,3%
  2. +%15 kalkan, -%5 dp, -%5 lazer hasarı (Mavi)

3,8%
  3. +%10 roket isabet şansı ve hasarı, +%5 kaçınma (kırmızı)

8,8%
  4. +%10 dp, -%7 lazer hasarı (Yeşil)

1,3%
  5. Hayır, cyborg gemisine modül gelmemeli.

32,5%
  6. Evet gelmeli, ama bunlardan biri değil de benim yorumlarda yazacaklarımdan biri.

37,5%
  1. Cyborg icin %8 delme %15 hasar modülüne sahibim yine de oynamıyorum hız olmadıktan sonra geminin bir anlamı kalmıyor..

2. tryhardD

tryhardD User

en az %30 hız modülü gelmeden bu geminin oyuna dönme ihtimali 0, o da ancak cyborg plus gelirse olur

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. Jager[BG]

Jager[BG] User

Cyborg elde etmesi göz önünde bulundurulduğunda Agatus etkinliğinden temin edilebilecek bir sabit bir oranda "NPC" modülü eklenebilir. Çünkü modülsüz bir Cyborg kutu açıp hibrit işleyici biriktirip birleştirden ücretsiz bir şekilde alınan Solace gemisi ile kıyaslandığında sahip olduğu sabit NPC modülü ile bunca emeği boşa çıkarıyor.
    Tekrarlıyorum çünkü değindiğim noktayı yanlış anlayanlar olacaktır, Agatus etkinliğinden elde edilebilecek stabil bir NPC modülü eklenirse Cyborg gemisine sahip kullanıcılar için oyun zevki uzaylı veya görev yaparken bir nebze de olsa artacaktır.
    Gemi zaten pasif %10 hasar yeteneği ve Tekillik 2 ile güçlü diyecekler için de, biri ema atınca bozuluyor diğer %10 olan hasar da oyuna getirilen xt10 modül furyası ile beraber çok işlevsiz kaldı, en azından pve yaparken zevk versin gemi.

Son düzenlenen: 26 Eylül 2022

Sayfayı Paylaş