Dağcı [CM] !!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StriKe[MMo] tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. çete bir cümle yazdım oyun neden böyle donuyor dedim kick atılır mı bu lafa gün içerisinde çeti daha yeni açtım dagcı cm yle karşılaştım 3g bağlanıyorum oyuna 15 dakkada bağlanıyorum cm ye dedim neden bana durduk yere kick atıp sayfamı yeniletmek durumunda bırakıyorsunuz çeti meşgul etmeyiniz diyor...
    meşgul edecek ne yazdımda sen bana kick attın ki cm ye mudahale yasak gelde sinirlenme ardından bann bu ne biçim sistem supportada şikayetimi verdim DAĞCI CM den şikayetciyim ve dagcı cm yi şiddetle kınıyorum kafasına göre kick yada ban atmasın lüzümsuzlugun gereği yoktur..!

2. sporta baş vurmussunuz geregini onlar yapar

3. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

bende şikayetciyim dagcı cm den gecen s.a yazdım ban attı gecen gün dedim neden bana ban attın s.a dedim gene ban attı madem bu kadar ban atmaya hevesli ya oyunda çeti kaldırın yada görevden alın arkadasın dediği gibi lüzümsüz bannın geregi yok

4. Merhaba ;

CM ve FM'ler hakkında ki şikayetler için lütfen Support'a başvurunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.