dağıtıcılığı güçlendirici bo2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. şimdi biliyorsunuz ki x 3 saatinde çıkan ve bir yada 2 gün sonra satışta olmayan elit malzemeler var bunlardan biri de bo2 ben şimdi o güçlediriciden aldığım zaman malzemeler dükkanda aktif olmasa da dünkanda bende daha süresi olduğu için duruyor, ordan kaç dakikası kaldığına bakabiliyorum, üstüne tıklayıp satın da alabiliyorum sanırım. ( elit malzemeler satıştan kalmış olsa bile) ben her seferinde süresi bitmeden satın alsam bu birr sorun teşkil eder mi? başklığı yanlış yazmışım konuyu açınca fark ettim :))

2. Merhaba ;

Uzun zamandır dağıtılmış güçlendirici almadığım için alındığı zaman kalkmış olsa bile hala dükkanda durduğunu ilk defa sizden duyuyorum :) Herhangi bir bilgim yok, fakat ayrıntılı bir bilgi için Support'a yazabilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

3. Güçlendiriciler bölümünde kaç saat kaldığını görebilirsin ancak süresini 10 saat daha yükseltmek için malzemenin o anda satışta olması gereklidir.Süresini yükseltmek istediğin güçlendirici eğer o anda DÜKKAN'da satışa sunulmuyorsa hata verir ve işlem onaylanmaz

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Zeytinburnu arkadaşımızın söylediği gibi ekranda satışı sunuluyormuş gibi gözüküyor bazen ama günü geçtiği için siz onu almak ve zamanı uzatmak ıstedıgınızde hata verıyor alamazsınız ve uzatamazsınız gununde ve bır sonrakı gun genelde saat 01:00 olmadan da alabılır ve uzatabilirisiniz ama bunun dışındaki günler aktif değildir ama siz alabiliyorsanız bu bir hatadır ve supporta bildirmelisiniz sonra başınızın ağrımasını istemeyiz.

İyi forumlar.

cevap veren tüm arkadaşlarımıza teşekürler kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.