Daha fazla nasıl gelişirim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oalperen19 tarafından 17 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oalperen19

oalperen19 User

Merhaba herkese gemimin orta seviye olduğunu düşünüyorum, bundan sonra neler yapmalıyım hangi yolu izlemeliyim kafam çok karışık. Gemim şu şekilde;

38 lf4
    27 arge
    8 iris
    1 apis
    Full havoc
    19 lvl full+full pet
    Tüm yetenek tasarımları

Tüm kapıları yaptım defalarca kronos dahil. 2 ayda bir 600k uri çekiyorum genelde bu uridiumla kapı dönüyorum. Sizce ne yapmalıyım henüz hiç hercules tasarımım yok 4-5 kere kappa yaptım ancak çıkmadı, lf4 ve havocdan yana da sıkıntım yok. Diroitlerim 3.seviye hepsi; diroitleri 16.seviye yapana kadar uğraşsam mı yoksa lf4 leri 16.seviye mi yapsam yoksa bambaşka şeyler mi hiç bilmiyorum. Tüm fikirlerinize açığım, şimdiden teşekkürler

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Benim fikrim drioitleri 16 seviye yapmakla başlayabilirsiniz. Aynı zamanda ARGE'ye de ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Daha sonrasında Zeus tamamlayıp kalkanlarınızı 16 seviye yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2019
  3. plaka(61)

plaka(61) User

bence diroitlerini geliştir l4 ile uğraşma prometeus lazer görevlerini yap l4 leri geliştirme bence

4. .maxpayne

.maxpayne User

zeus önelikli

5. İlk iş Zeus'u alman gerek bunun için en karlı yol kutu toplaman kutu için ise Zeta yapman iyi olur. Zeta ile argeni de ilerletebilirsin. Sonra ise LF4'leri PET'e yetecek kadar yap ki bu kutu topladığında olur. Lazer geliştirmesi kesinlikle yapma yeni lazerler zaten gelişmiş seviyesinde hasar verir ve ekstra bonusları vardır. Bunları yaptıktan sonra ise droitlerini yarıya ya da 10. seviyeye kadar getir. Fazlası için şuan erken. Bunun yanında kalkanlarını da aynı şekilde yarıya kadar getir. Urin oldukça geliştirirsin.

Tüm bunların yanında Herkül için hafta sonlarını takip edip hangi kapı veriyorsa o kapıyı da yapabilirsin illa Kappa olacak diye bir şey yok. Uçuş düzenlerinde önemli eksikler varsa onları da al.

6. KATALONYA

KATALONYA User

Yüzüksüz hesap kasarken izlediğim yolu söyleyeyim sana öncelikle sürekli kappaya ağırlık verdim herküllerimi tamamladım irislerimi 16 yaptım kalkanlarımı 16 yaptım o arada apisi tamamladım zeusu 200k indirip aldım daha sonra baktım olacak gibi değil girdim zeta abg ne varsa havoçlarımı fulledim petimi full açtım tabi modül yok ama. teknolojileri mi açtım argemi 28 yaptım diroit düzenlerimi fulledim. Aklıma bunlar geliyor şuan ise şöyle yapıyorum vipim var indirim paketimde var kendime bir hedef koyuyorum hafta içi 300k kasıyorum mesela cubi grubu boss kris low ne bulursam klan ve arkadaş grubu çok önemli hafta sonu abg ve bir kaç hades dönüyorum mesela sadece bu hafta 550k beyaz kastım her akşam 1,5 saat prometheus için rinusk kasıyorum. Bu aralar boşta olduğum içinde online sürem biraz yüksek sen haftada 300 kasamazsın diyelim 200 kas 100 kas. Full bir hesap için diroitler 10 pet full açık lazer protokolleri full irisler 16 lwl kalkanlar 16lwl teknoloji full açık skylap full 20 uçuş düzenleri full sayborg malesef olmazsa olmaz hala oyundaki en güçlü gemi en sona bırakman gereken arge nedeni ise kapı dışında argeye verilecek her uridium zarardır. 50 argeli arkadaşımın hesabında 45 bin üstü dosya var demek istediğimi anlıyormusun yani bir noktadan sonra zaten kolay kasılıyor hele hades gruplarına girersen zaten akıyor.

7. oalperen19

oalperen19 User

İnanır mısınız bilmem ama sadece güve ve burgu var :) hepsini tam olarak nerede kullanacağımı bilmeden almak istemedim

Teşekkürler modum dediğiniz gibi ilerleyeceğim

Teşekkür ederim fikriniz için, dediğiniz gibi arge gelişimi uridium ile çok zor ve ben de zetadan gelen dosyalarla yapıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2019
    KATALONYA bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.