Duyuru Daha Güçlü Bir Aegis ve Gözlemlerim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 6 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam arkadaşlar

Bildiğiniz üzere ben normalde kutu savaş argesinde kutu toplamaktaydım fakat şöyle bir durum var eskiden olduğu gibi artık kutular soğuma olayına girdi ve isterseniz saatlerce kutu toplayın bazen hiç uridium gg gelmemekte.

Ayrıca bazı sorunlar keşif ettim kelle avcısı 2 yi verdiğimde 6. seviye Droitler + seprom + çifte güçlendirici ve havoc ile maximum Aegisde 50 k ve bu sayı bazen 38'lere kadar düşebiliyordu kalp uçuş düzeninde burgudada maximum 55 k görüyordum.

Şimdi Argemi bozdum ve daha kelle avcısı 1 yeni tamamlandı 2 daha açılmadı yine üstte saydıklarımın aynısı ve konfide hiç bir değişiklik yapılmadı üstüne droitlerim şu an 5. seviye tamir ettim ona rağmen gemim şu an 50 k x4 vurabilmekte burguda 55 k vuruyorum şu an.

Gemide ki anormallikler sanki bir anda yok olup gitti ve uzun bir süre sonra kutu argesinin şu aralar ölü yatırım olduğunu düşünmeye başladım hadi katlayıcı çekip cephane toplanabilir ama uridium için kasıyorsanız çok saçma bir şey yaparsınız geminiz güçsüz ise katlayıcı çekip kutu argesi yapılabilir.

Geminin Argesini %90 oranında savaşa çektim. %10 ise kutu veya yaratık yapacağım ( kutudan kastım kısmet değil kargo içeriği)

Yanıltma manevrası aslında işe pek yaramıyor ama yani 100 de 1 ihtimalde olsa adam rsb ile 200 k atacak diyelim bunu engelleme ihtimali ortaya doğuyor.

Aslında gemide uzun süredir bir anormallik olduğunu düşünüyordum sorunun hep argede olduğunu düşünmüştüm çünkü bundan 3 sene önce bir adam Aegis ile Solace vs'si atıyordu orada ki Aegis 55-65 k vuruyordu benim gemimin aynısıydı ve bundan tam 3 sene önce benim gemimin argesi savaş argesiydi inanırmısınız bilmem ama ben o zamanlar 5 havoc 1 apis 8 irisli gemi ile full + full sentinel kovalıyordum ve kesiyordum daha zor ölüyordum. Bakalım eski günlere dönebilecek miyiz hep beraber göreceğiz :)

Fakat ben kelle avcısı 2 yi vermeme rağmen az vuruyordum bu sorun tam çözüldü mü tam emin değilim ama basmadığım halde 50 k vurmak aslında beni şaşırttı.

Gözlemlerim devam edecek gemiyi zorlu koşullarda test edeceğimide belirtmiştim.

"ARGE DEMO" Konusunu hazırlayan SERFRİC adlı arkadaşımıza teşekkür ederim yazmış olduğu yazılım çok işime yaradı.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. Darkorbitte çoğu şeyde olduğu gibi arge olayında sorunları var ilk çıktığı zamanlarda ayarcı 5/5 olduğu zaman vurduğun yaratıklarda yada oyuncularda arada bir mavi vuruş puanı çıkardı buda bu argenin özelliği idi ve çalıştığını bu şekilde anlıyorduk sonraları bu mavi yazılı vuruş puanı kaldırıldı ve sistem hala çalışıyor dendi kelle avcısın dada diğer oyunculara %12 fazla vurursun diyor ama x4 ile verdiğim hasar yaratıkta da aynı oyuncuda da aynı isterseniz deneyin arada fark yok olan şey ise hasar olasılığı değiştiği için yani en düşük 40 sa en yükseğide 50000 oluyor %12 fazla vuruş nerde yok olasılık yüzünden arada kaynıyor geliştirmede ise sanki iris ler geliştikçe vuruş düşüyor sanırsın fark rakamsal olarak pek hissedilmiyor.

3. Şimdi ayarcı ve kelle avcısını fulledim

Hasar sarı taş çift hasar ile aegis elite rsb 65-55 k

X4 44-38 k arası.

Geçen gün 74 k vurdum rsb de.

Sepromda daha denemedim bakalım sonuçlar ne olacak ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.