Dalgınken Yaptığımız Rezillikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. googleda google'ı aramak
    ortaokulda hocaya anne demem
    tatlı kaşıgını bulaşık makinesine koyacagıma askala çöpe atıyordum
    su içmek için mutfaga gidecegime tuvalete gidiyordum yine

2. hakguguk

hakguguk User

kumanda yerine çakmağı televizyona uzatıp kumandayla sigara yakmaya çalışna varmı acaba sadece merak ettim:rolleyes:

BlackGhost™ ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  3. Geçenlerde birisi iyi günler size mail attım, dönüş yapmadınız diye konuya giriş yaptı. Tabi ben maili görmüş ama yanıtlamamıştım. Daha doğrusu yanıtlarım derken unuttum..:D Tabi ne diyeceğimi şaşırdım, durumu açıklarken geçiştirmek zorunda kaldım. Bir kaç birşey söyleyip, Tamam ben size dönüş yapıcam dedim. Mail adresinizi alabilir miyim demesem iyiydiii. Kalem kağıt(!) çıkarıp bildiğin bende zaten olan mail adresini yazdım ya. :( Ki bulunduğumuz yerde maillerimiz de bellidir. :(

Son düzenlenen: 9 Aralık 2015
    erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  4. açık arttırmada x2 ye 312 mil basmak :rolleyes:

5. yemekhanede tabaktaki artıkları döküp tabakla yurda doğru gitmek yurt girişinde anca farkına varmıştım :)

6. Annem cakmagını kaybetmisti agzında sigara bekliyordu cebimden cakmak cıkarıp yakmıstım 18 yasındayken o zaman ogrenmisti sigara ictigimi.:)
    Ondan 4 ay sonra evi ayırdım:D

erdem_korkmaz70 ve GREED bunu beğendi.
  7. bugün benim ihalede yaptıgım gibi kalkan güçlendiricsine 99 milyon yerine 990 basmak :D

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

İşyerinde yemekhanesinde yemek alabilmek için turnike koymuşlar ve sadece bize dağıttıkları kredi kartı büyüklüğünde kartları okutunca turnike açılıyor benim bir gün dalgınlığıma geldi yemek kartı diye kredi kartını tutuyorum tabii açılmıyor turnike ben hala ulan niye okumuyor bu kartı diye söylenirken birden elimdekinin kredi kartı olduğunu farkettim neyseki yemek sırasında benden başka kimse yoktuda rezil olmadım.

9. 2 sene önce gemideki aşırı fazla lf3 leri biraz satayım demiştim dalmışım 90 tane lf4 satmıştım ondan sonra 9 tane için gene kutu toplamaya başladım ki bi de o kadar lf4 ün acısı var hala düşündükçe ağlayasım geliyor.

5 6 hatta 7 8 sene önce bizim evde tabi dogalgaz felan yok sobanın üzerinde su kaynatıyoz yarısı soğuk yarısı sıcak su karıştırıyoz evde de ne bidon felan varsa su doldurup banyoya atıyoz çamaşır suyu bidonunu aldım kafama dökmez miyim tabi su sanıyom döktüm döktüm tam çamaşır suyu bitti anladım ki bu su değil :D kafam bir kaşınıyor sonra annem geldi 4 saat boyunca başımı sabunladı yıkadı bildiğin fenaydı yani siz siz olun su bidonuna su çamaşır suyu bidonuna çamaşır suyu koyun :D

10. GREED

GREED User

Daha bugün tramvay beklerken daldım gittim o dalgınlıkla gittim yanlış tramvaya bindim :D Gitceğim yere 40 dk geç gitmek ve beni bekleyenlerin iyice dalga geçmesi hariç baya ilginçti :D

erdem_korkmaz70 ve ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  11. Merhabalar,

Arkadaşlar ellerinize emeklerinize sağlık gerçekten çok güzel alıntılar var. Çok güldüm:):D:D

İyi forumlar

12. Darion26

Darion26 User

Su içmeye diye gidip bugün kahve yaptım Allahtan annem içti (zaten o içmeseydi ben içerdim :)):D

13. WolfWar

WolfWar User

Hahahahh bu efsaneymiş haykırdım :D

Bende bir ara çayıma şeker atıcağıma tuz atmıştım :D O olaydan beridir çayı şekersiz içiyorum daha güzel oluyor :D

Son düzenlenen: 11 Aralık 2015
    ÐΛЯKη£S ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

Langırt masasına maden suyu şişesi koymak ve top erişilemeyecek yerde kalınca masayı kaldirmak şişenin kırılmasi ve uzun uzun alkışlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.