Darbe Puanı Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Perseicarinaecega tarafından 25 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. öncelikle herkese merhaba, dünden beri her ne yaparsam yapayım leonov ile verdiğim hasarı diğer hiçbir gemi ile veremiyorum sebebi nedir acaba ? Aegis kullandım daha düşük vuruyor, golıath ve vengeance kullandım yine düşük en az 1k fark ediyor. ne yaparsam yapayım aynı hasarı yakalayamıyorum. Ayrıca leonovdan daha yüksek vuran bir gemi önerebilirseniz sevinirim iyi oyunlar iyi forumlar

2. leonov gemisi kendi şirketinin x1 ve x4 haritalarında 2 kat fazladan hasar verir..Roketleri lazerleri..Ve darbe puanı daha fazladır aynı zamanda hızıda bu yüzden oyuna yeni başlayanlar icin leonov gemisi önerilir..X4 haritasından başka bir haritaya gectiğinde hasarının azaldığını farkedeceksin.

3. tryhardD

tryhardD User

Bu yazdığında sadece lazer hasarlarını kıyasladığını varsayarak yazıyorum roket hasarlarını kıyaslıyorsan o roket hasarlarına çıkan başka gemi yok oyunda :) Diroit sayın ve durumun (iris/flax) muhtemelen kötü ondan bu durumu yaşıyorsun diye tahmin ediyorum. Ve ayrıca goliath gemisiyle leonovun hasarını geçememiş olman bana lazer durumunun da oldukça kötü olduğunu düşündürüyor umarım mp-1 ve lf-1 kullanmıyorsundur. Bu durumda hem lazer durumunu düzeltip (en azından eksik lazerlerini sll02 ile tamamlayıp tanesi 300k kredi sibelon devolarium keserek rahat kasarsın veya ihaleden lf3 kovalayıp hangisi daha kolay olursa) en azından iris sayını 8 yapmadan alt haritadan çıkman da senin durumunda iyi olmayabilir tabi yardım edecek güçlü bir gemi bulacaksan başka. Ayrıca bu işi yaparken leonov kullanmanı önerdiğime göre 'iç içe açılı' diroit düzenini de almanı şiddetle önermek zorundayım bu sayede kazanacağın ek roket hasarını hele çöpleri toplayıp roketlerine de besleme yaparsan cidden işini kolaylaştıracaktır.

4. mhevzi

mhevzi User

Sayfayı Paylaş