dark ekibi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İLHAN06 tarafından 10 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İLHAN06

İLHAN06 User

sizin bereksizliğiniz yuzunden nerdeyse oyuncuların %95 illegal progrm kullanıyor ve ben bunu chatte yazdıgımda da ne hıkmetse ban yıyen ben oluyorum hadın oradan be becerıksız adamlar

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Yazdığınız dil ne yazık ki çözümlenememiştir. Burası DO TR Forumudur lütfen Türkçe karakterler kullanarak yazmayı tekrar dener misiniz?

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  3. tcares

tcares User

sayın fm, hiç yakıştırmadım size. gayet açık yazmış:) bazen bende harfleri eksik yazarım, sesli harflerin sesini kısarım ona sebeb açık yazmış yazdım. Onu yapmamın sebebide bazı kişiler okuduklarını ilk seferde yanlış anlıyorlar harfleri eksik yazarımki tekrar okusun dikkatli okusun ki yazılan yazıyı doğru anlasın diye. yukarıdaki yazıyı ben yazmadım ama anladığımı yazayım buraya. şaka maka da aslında gayet açık Türkçe yazmış..
    " sizin bereketsizliğiniz ( işe yaramaz demektir) yüzünden neredeyse oyuncuların yüzde 95 i illegal ( yasak demektir, yasal olmayan demektir) program kullanmaktadır. Ben bunu chatten yazdığımda ceza alıyorum hadi oradan beceriksizler (becerisi olmayan, bunu açıklayınca becerinin de ne olduğunu açıklamak lazım demekki anlayamadığınıza göre . beceri: bir işi başarma gerektiği gibi sonuçlandırma ) . "
    Elçiye zeval olmaz sayın fm. Ben anlayabileceğiniz dile çevirdim.. Bunuda anlayamazsanız birşey demiyorum.

Aslında yazdıkları gayet açık sayın fm.

Kendi yorumuma geleyim sayın fm size hiç yakışmamış verdiğiniz cevap. Bir yönetici kendisine yazılan yazıya bu şekilde dalga geçecek gibi cevap vermesi doğru değil.
    Karşınızdaki kişiyi küçük gören bir cevap verdiğiniz cevap..
    Not: Yazdığım yazı bir eleştirdir, hakaret içieren tek cümle ve kelime yoktur..
    Bunu buraya eklememin sebebi de hakaret ve eleştiriyi maalesef insanlar karıştırıyor..

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yazdığı yazıları aslında anladık ama sorun şu ki eğer karşınızdaki kişiye veya yönetime hakaret ediyorsanız eğer en azından dilimize saygınız olarak etmenizi ima etmek istedik. Yoksa ne yazdığı gayet açık. :)

En azından banlamadan önce arkadaşımız, konuşma yaparken nelere dikkat etmesini gerektiğini bilsin ve öğresin dedik yoksa arada atlanılan bir iki cümle normal zamanlarda sorun değil.

Eğer karşınızdaki kuruma karşı şikayetinizi, karşılıklı üslup ve saygı içerisinde yazmayı beceremiyorsa eğer anlayabileceği şekilde yazmakta hakkımız oluyor bazen.

Sizin yaptığınız eleştiri başım üstüne. Teşekkür ederim. :)

İyi Forumlar.

5. Shirei

Shirei User

Dostum sinirini Türkçe'den çıkarmamalısın, düzgün bir Türkçe ile derdini belirtirsen insanlar ne anlatmak istediğini anlar. Yukarıda arkadaş ''bereketsiz'' diye çevirmiş oysa bence ''beceriksiz'' diyor :D

Türk moderasyon ekibinin darkorbit yöneticileri olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun, gerekli görülen hata, istek, rapor gibi durumları merkez (Almanya) ekibine bildirerek oyunculara yardımcı oluyorlar. Sen dua et Türk ekibi var, bir de olmasalar derdini zaten ana dilinde anlatamıyorsun bir de Almanca'da hiç sanmıyorum anlatabileceğini.

Ne bekliyorsun Türk moderasyon ekibinden? gidip adamların yakasına mı yapışsınlar, sanıyor musun ki boting olayı sadece Tr serverlarında var? Enteresan bir arkadaşsın.

YARGU bunu beğendi.
  6. İLHAN06

İLHAN06 User

cözümleseydin zaten burda formda degil de daha iyi yerlerde olurdun büyük bir ihtimal.

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Büyük ihtimalle öyle olurdum. Ön görünüz için teşekkürler. :)

İyi Forumlar.