Darkorbit 11 Aralık 2006

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Agır_TR tarafından 10 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

11 Aralık 2006 yeni bir sv açılsınmı

1. açılmasın

44,4%
  2. açılsın

55,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Agır_TR

Agır_TR User

eski sv istiyoruz bedeli neyse ödemeye hazırız 11 Aralık 2006 hiç gelişmemiş bi sv olsa kötü olmaz Arkadaslar eskiyi özlemeyen yokmu x1le 3kdan fazla vuramadıgımız argesiz ben çok özlüyorum buna destek çıkında eski svmizi tekrar açtıralım ozamanlar botta yoktu çok zevkliydi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2021
  2. Yeni global server açıldı başka server açılacağını düşünmüyorum.

Nostalji olarak açılsa iyi olur o yüzden "açılsın" yönünde oyumu kullandım.

Agır_TR bunu beğendi.
  3. prairegod

prairegod User

eskiler eskiden güzeldi açılsa bile en fazla 1 hafta oynanır

4. açılsın bir sürü server var zaten bunun gibi oyuncusu da var
    resmi olarak açılsın, para yatırma vs. de olmasın birde 2006 değil 8-9 olsun bence müzikleri daha güzel (bu arada başka oyunlardaki gibi müzik ve efekt seslerini seçme ekranı gelse çok güzel olur. şu anki serverlere)
    serveri açıp bıraksınlar kendi haline cm, gm de olmasın masrafsız yani DO para kaybetmesin.

5. prairegod

prairegod User

server açmayı masrafsız mı sanıyorsun

6. o zaman şuraya bi gülücük ekleyelim.

serveri açıp bıraksınlar kendi haline cm, gm de olmasın masrafsız yani DO para kaybetmesin:D.

7. Agır_TR

Agır_TR User

hacı ne yapacakları iş basit yav zaten oyuncu kalmamıs aç bi sunucu vip ve indirim paketlerini sun önümüze 50tlden gene para kazan nolcak sanki

8. Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim, fakat bu konuya benzer bir çok konu açılmıştı. Bu nedenle dilerseniz buradan sizler için hazırlamış olduğumuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex adlı konuyu inceleyerek yada direkt buradan o benzer konuya destek verebilirsiniz. Gerekli yönlendirme yapıldığından konunun kilitlenerek arşive taşınması uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.