Kutlama Darkorbit 2006 sürümüne dönüyor.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -BURNINGLOVE-1 tarafından 1 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Resmi facebook sayfasında 2006 sürüme dönüleceği duyurusu yapıldı. Bu bir etkinlik mi yoksa kalıcı mı? Ayrı bir server mi açılacak? Adminler net açıklama yaparlarsa seviniriz.

2. Muhtemelen kalıcı olmayacaktır. Sadece görünüm 2006 yılındaymış gibi görünecek 1 günlük bir mod getirirler muhtemelen. Geçtiğimiz senelerde 1 nisana özel bu tip şeyler yapılmıştı.

3. Hassas olduğumuz konular üzerinden 1 nisan şakası yapmasınlar. Böyle şaka mı olur ayıp ya.

4. adam haklı, zaten içimizde yara eski darkorbit

-BURNINGLOVE-1 bunu beğendi.
  5. Aslında o yapılan şaka büyük resmi açıklıyor adamlar oyunculara koyunsunuz dese daha az tepki çekerdi...

Adamlar o şakayla resmen biz eski oyuncuları mezara gömüp üstümüze toprak atıp bir bina dikmedikleri kalmış.

Gerçeği şaşırmıyorum biugpoint bu... Kendi bacağına sıkmakta 1. numara bir şirket...

-BURNINGLOVE-1 bunu beğendi.
  6. Dark Orbit eski sürüme dönmeyeceğini ancak 2006 görünümüne ayarlar üzerinden erişmek için bir tasarım yayımlayacağını duyurdu. Böylece günümüz Darkorbitini 2006 görünümünde oynayabileceğiz. Yeni bir sunucu açılarak sadece gerçek 2006 DarkOrbitini oynayabilmek bizce daha iyi olurdu ama böylesi de güzel bir nostalji deneyimi için kaçırılmaz bir şans.

7. O kadar haklısın ki. Oyundaki hileciler yüzünden bırakmıştım. Şu haline dönerse tekrar başlarım dedim hevesim yarım kaldı.

8. şaka değil zaten kim dedi şaka diye?

9. @.Paradoks. şaka mı gerçek mi? Bi açıklama yapsanız

10. oben

oben User

şaka olmasa ne olacak anlamadım bunu görsel olarak yapacaklarını bende okudum eski do görüntü olarak yapmak zaten farklı yollarla mümkün ama ne anlamı var anlamadım sadece eski görüntü diğer tüm özellikler aynı vuruş dp klakan lazerler herşey eski do uzun savaşları geri gelmeyecekse patladığında hangara gidip tamir olup pvp ye gelip savaşa kaldığın yerden devam edemeyecek uzun atlama olmadığı için mecbur pvp den geçmek zorunda kalmayacaksan savaşa çıkmak için x7 haritasında lazerleri beslemek için boss tallonun sarı taşı için mücadele etmek zorunda klamayacaksan ema yok 3 saniye yok kamufle yok x4 yok güçlendiriciler yok olmayacaksa kuru görüntünün nesi bukadar heyecanlandırıyor anlamadım hali hazırda do çakması bissürü oyun var eski do gidip özlem giderip geri gelebilir yada orada devam edebilirsin yani.