Darkorbit 2014 Tanıtım Videoları Yorumlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erdem_korkmaz70 tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 3 Boyut mu o_O

2. 3 boyut muuu !!!!!

3. Beni çok şaşırttı :eek::eek::eek:

4. 6KN

6KN User

bi bu eksikti

5. tabutçu99

tabutçu99 User

3d olursa çok iyi olur 3d de oyun deişmesse bence herkes isteyen 3d isteyen normal oynasın çunku 3d de bazı kişiler için iyi bazıları için kotu olabilir ayarlardan arayuzden deiştirme koysanız daha iyi

daha güzel olur bence

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Nisan 2014
  6. Belkide 3d derken oyunu kastetmiyordu.

7. 6KN

6KN User

lazerlerin değişmesinden sonra oyun çöktü bunun farkında değil herhalde rickart

8. tabutçu99

tabutçu99 User

eskiden grafikler nasıldı ne lazeri daha iyi oldu

9. La adam 5 dakkada sadece bunlarımı söyledi vay be :=

10. rickart insan oyuncularına 100 k urı atar bu çok büyük bi değişiklilik olurdu dark ortbit kurulusundan beri böle bi değişiklilik yapmamısdı sadece eskılerden 1 ay boyunca girmessen 20 k 30 k urı gelirdi şimdi oda yok rickart rickart.. hiç düşünmüyorsun o_O

11. Mr.User

Mr.User User

Eşitlik mı istiyorsunuz,
    haksız bir şekilde yapılmış gemileri kapatın. yoksa bu oyun 1 adım öteye gitmez daha. 3 boyut değil 4-5 boyut yapsanızda bir şey olmaz.

2 yıldır ben burda yazılarımla, ts de sesimle bağıra bağıra diyorum bu oyun çöküşe gidiyor diye.

Menfaatim mı var.
    yok..
    sadece ve sadece 9100 saatimi burda harcadım ve bunun yok olmasını istemiyorum.

Ey oyun kurucusu,

bu oyunu kurtarmak istiyorsan yapacagın şey belli.

* Uyarı almış bütün gemileri kapa.

* en cok yaratık kesmış olan ilk 200 bilemedin 250 deki her serverdeki gemileri kapa.
    Ardından,
    * serverleri birleştir veya 4-4 haritasından bütün serverlere geciş yapılabilecek şekilde düzenle ve geminin LWL line göre başka serverlere gecme izni ve yeni görevler ver...

Çözüm bu kadar basit.

NoT-1 : Biz bu oyunu basit diye sevdik yoksa 3 boyutlu olmasını isteseydık bigpointin battlestar-galactica adlı oyunu oynardık değil mi?...

NoT-2 : Parayı bu kadar önemsediniz oyunu bitirdiniz. artık emeği önemsersiniz umarım.

Darkorbit oyuncunuz

12. Bence oyun gayet güzel ama Türkiye serverları çok düşünülmüyor bence.

İngiliz , Portekiz forumlarında bulundum ve bizim fikirler onların fikirlerini döver :D

Yani adamlar hep tasarım lazer felan çıkartmak ile meşgul. Ama bizden çok iyi fikirler çıkıyor bence.

Oyun basit evet ama herkesin hayalini kurduğu şeydi 3D Darkorbit ... BSG biraz Star Wars'ı andırdığı için boğucu olabiliyor. Ama Darkorbit BP nin en çok tutmuş oyunlarından biri. Çünkü başta grafikler n1 , senaryo ... yenilere açılan vaatler.

Bence artık oyuncu düşünülmeye başlanmalı. Eğer oyuncu tarafından da güzel hatta müthiş yenilikler yapılırsa 86M oyuncu 1 ayda 100M ye fırlayacaktır bundan kesin eminim.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  13. Nerden izliyecez yav yardım edib 3d felan diyonüz nolüyo beyler arkadaslar modüm dns felan degistrmek istemyorm

14. Merhaba ,

Çevirisi:

oyun çok başarılı bir oyundu fakat son 2 yılda çok olumlu değildi. Oyunda yeniyi aramaya başladık. Yeni bir şeyler keşfetmemiz gerektiğini hissettik ve bu yüzden yapımcı ile diyalogları başlattık. Oyun forumlarımızda sanki blogmuş gibi kullanıcılar yorumlarını yapmaya başladılar. Oyunun problemlerine odaklanmaya başladık. Oyunu adil hale getirmek istedik. Bazı oyuncular bundan mutlu olmasada bu yaptığımız en büyük değişiklikti.
    Oyunu daha eğlenceli hale getirmek istedik. Yeni arayüz ve oyun girişi buna örnek. İlk görüntülerimizden çok daha etkili grafikler kullanıldı.
    Oyunda birçok şeyi değiştirdik. Örneğin ; gemi giderken tamir olunamıyordu. Şimdi size saldırı olmazsa tamir olabiliyorsunuz. Seçiminizi yapabiliyorsunuz saldırmak veya kaçmak. Bu durum oyunu daha adil hale getirdi ve sonuna kadar savaşılmasını sağladı.
    Ekran boyutu da revize edildi ve şimdi size kim saldırıyor görebiliyorsunuz ve sizde saldırana karşılık verebiliyorsunuz.
    300 yeni görev yaptık. Bu görevler oldukça başarılı ve oyun hikayesini kuvvetlendiriyor. Yeni bir açık artırma sistemi getirdik. Bu da oyunun adil hale gelmesi için attığımız adımlardan biri. Bu sayede oyuncular premıum malzemelere daha kolay sahip olabilecekler. Bu oyun için büyük bir adımdı.
    Yeni gelecek olan adım Darkorbit için çok büyük bir adım. 3 boyut modu çalışmalarımıza başladık. Tanıtım videomuz müziği ve görüntüleriyle çok güzel oldu.
    Önümüzdeki ay büyük yarışmalar olacak. Oyuncularımız için özel ödüllerimiz olacak ve Ağustos ayında büyük bir etkinlik planlıyoruz. Oyuncularımızın bizlerle tanışması ve bizlerle beraber oyun oynamasının iyi olacağını düşünüyoruz. Geliştirme takımımız da orada olacak. Hepsi şimdilik bu kadar gelin ve bize merhaba diyin.

İyi forumlar.

15. cok teşekkürler modüm

16. seni sonuna kadar destekliyorum fikirlerin fikrimle aynı +1

17. 100m ye fırlaması çok ta önemli değil mühim olan online oyuncu sayısındaki artış , kayıtlı sayısı bugüne kadar kaydolanların toplam sayısı 86 mılyon kayıtlı var taş çatlasa 150bin online vardır . :p
    3d darkorbiti desteklemiyorum bu bilgisayar sistemimizide zorlayacaktır 3d oynamak istesem zaten bunu değil bigpointin 3d olan uzay oyununu oynardım ve ya farklı firmalara ait 3d uzay oyunları

18. Darkorbite

Darkorbite User

3,d ye gecmeden önce test serveri acılıp herkes orda belirli bi süre oynayıp belli bi beğeni oranı alsın beğeni oranı beğenmeyenleri gecerse cokluka göre karar alınsın pat diye 3dye gecmesi bi anda herkes icin zorlasır her yenilikde oyun en az 3 ile bir hafta kendine gelemiyor test serverinde oyuncular nelerin eksik oldunu hem yazar hem test eder 3dye bi anda gecilirse isaretlemelerde zorlasacak bu yüzden hemen hemen herkes otamatik isaretleyen bot sistemlerini kullanacak sonra gemileri kapanacak sonra oyuncu kaybetecek ********** daki gibi ana gemi koruma ana gemi kesme savasları olsa beya ise yarar birde herculus havoc gibi yüze 20 tp yüzde20 seref olsa tpye sarı serefe de yesil olsa iki ayrı kapı dan sarı ve yesil diroit tasarımları olsa hiç fena olmaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2014
  19. ricki dekard dediyse GARANTİ olür helal ricki :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.