darkorbit alacak uyarısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★ÐЄÐЄKØRKЦT★ tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın yetkili
    geçen ay tr1 deki hesabım çalındı ve hesabımda kayıtlı kredi kartı bilgilerim kullanılarak 313 euroluk uridyum alımı gerçekleştirildi.banka tarafından anında uyarıldım ve kredi kartımı kullanıma kapatıp bankaya ödemeye itiraz dilekçesi verdim.hesabımın çalınmış olduğunu o an anladım.ücret hesabıma yansıtılmadı dolayısıyla oyun hesabı borçlu duruma düştü.fakat kredi kartıma kayıtlı e mail adresime borcumu ödemem konusunda uyarı mailleri gelmekte.aynı mail iki mail adresine gönderilmiş.biri benim kredi kartıma kayıtlı adres diğeride sanırım hesabımı çalan kişinin adresi.uyarı mailinde borcun ödenmemesi halinde icra yoluna gidileceği yazıyor.
    sorum şu; hesabın sahibi hesabın kayıtlı olduğu mail değil midir?yani hesabımı çalıp maili değiştiğinde hesap onun oluyor değil mi?bu durumda tarafıma icra gelmesi mümkün müdür? sonuçta ben oyuna dahi giremiyorum.oyuna kimin girdiği ip numarasından bellidir.herhangi bir işlem yapılacaksa tarafım bundan ne kadar sorumludur?

2. vayy qardeş senin işin zormuş...avukat falan kirala biraz paraya kıyıp sonra masum olduğun ortaya çıkar sen de 313 euro kazanırsın ayrıca o urileri ve hesabın kurtulur yani:
    O PARAYA DEĞER çünkü daha fazlasını alacaksın!

3. Merhaba ,

Siz gerekli itirazlarınızı yaparsınız ve adli merciler gerekli incelemeleri yaparlar. Zaten konuda geçen tarihler arasında girilen IP adresleri tespit edilir. Son işlemleri kimin ve nerede yaptığı da belli olur. Fakat adli konularda detayları çok fazla bilemiyoruz. Bir avukat tanıdığınız yada aracılarla sorabileceğiniz avukat varsa sorarsanız yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.