Darkorbit Bedduaları v.2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♫_____Kцsaлagi│EIC│™ tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eskiden böyle bir konum vardı eskilerden TuvaletTerliği sağolsun açsana dediydi :)

Neyse , burada ne yapıyoruz ? Beddua , evet sadece beddua ediyoruz bu kadar :D Başlayalım ;

''Atlama-CPU ile inşaallah cubi haritasına atla o sırada server 1.cisi klan 50 kişiyle baskın yapsın o haritaya sen de 2000k hasar yiyip patla inşaallah :D''

2. solucan deliği ne atlacayam diye düşman cubi haritasının tam ortasında oyun 1. si ne patla inşallah :D

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  3. Spaceball'da dusman portunun ortasında kamuflen bozulsun ema bile atamadan patla inşallah:D

4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Yanlış anlaşılmasın

"Lanet olsun demek, Allah’ın rahmetinden uzak olsun demektir.Lanet etmek, beddua etmek iyi değildir.Çünkü hadis-i şerifte, (Bir kimse lanet edince, lanet edilen buna müstahak değilse, kendine döner) buyurulmuştur."

İyi Forumlar

5. Modum Bende Dicektim de Sağolun Amma Biz Oyun geneli Diyoruz Pek Bişey Olmaz Gİbbi İnşallah :D

SHOЩTİMΞ¯CΞLLΛT bunu beğendi.
  6. bu konu daha öncedende bu forumda açılmış sonradan kitlenmişti diye hatırlıyorum..

ama beddua zaten gırgır amaçlı kimse kimseye kötü niyetle beddua etmiyor ?..Oyunla alakalı espriiler yapılıyor..

Moderatörler bunu niye ciddiye alıyor anlmış değilim ?

konunun kitlencek bir yanıda yok

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Reyiz konuştu :cool:

WolfWar bunu beğendi.
  8. Aslında bu yaptığımız lanet etmek değil tam olarak. Hani teyzelerimizin Allah cezasını vermeyesiceee , sebze yeme de dalakların şişsin emi o zaman görürüm seniiii ! gibi tatlı sert bedduaları vardır ya , ha işte ondan bunlar :)

WolfWar bunu beğendi.
  9. O ZAMAN EN İYİSİ BENDEN :D ZETA bir daha HAVOC vermesin :D

WolfWar ve SHOЩTİMΞ¯CΞLLΛT bunu beğendi.
  10. Bunun ustune bedduaya gerek yok:)
    Hocam ama 21. Levelda havoc veren gorev var gecen gun gordum ful diye bakmadım bile:)

Kesin birisi benim hercler icin beddua etti :)
    Yanlış anlaşılmaz umarım:)

.*CapTain*. ve WolfWar bunu beğendi.
  11. -------------------

12. WolfWar

WolfWar User

Hahah 2000k hassar he :D O gemi bir daha tamir olamaz :D

Kronos kapısına son 1 canla girersinde son aşamasında npc nin tek atışlık canı kaldığında patlarsın inşallah :D

(en çok başıma gelmesinden korktuğum şey :D)

13. 16 seviyelik 10 droitinde patlar inşallah

WolfWar bunu beğendi.
  14. Tom_Cat

Tom_Cat User

eğlencenin ve şansın bedduası olmaz bence,ancak kendim ettim kendim buldum olur.

15. Darkorbit herkese full gemi verir inşallah :D

16. Fulleyenler için ağır bir beddua :D sevdim bunu ;)

Gamma protegitlerde son 1 canın kala internetin gitsin inşallah.

17. Lf4ü alıcağın kutuya son 1 saniye kalmışken 3-4 tane düşman şirketi gelip seni patlatırda alamassın.İnş......:D

18. Ben aslında bpnin zararına yazmıştım ama orası aklıma gelmemiş :D

19. Phoenixe patlarsınız inş.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.