Bug / Oyun hatasi Darkorbit bizimle eğleniyor.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve -BURNINGLOVE-1 tarafından 14 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Geçtiğimiz Pazar günü 5k uridium karşılığında %50 şp bonusu almıştım. o gün oyun problemi nedeniyle zaten ne oyuna girebildik ne de kapı yapabildik.

Parasını veripte kullanamadığım bir ürün var ortada ve bunun telafisini yapmakla yükümlüsünüz.

Salı günü tekrar gg günü olduğunu farkettim ama ne göreyim %50 şp bonusum iade edilmemiş.
    İade edilmesi için supporta yazdım. Supportan otomatik gelen ticketiniz oluşturuldu maili dahi gelmedi. Sanırım türkiye ekibi support ticketlarına da bakmayı bıraktı.

Şu oyunu 2009 yılından beri oynuyorum. her türlü sıkıntıyı saçmalığı yaşadık ama oyun tarafından resmen dolandırıcılığı yaşamamıştım. bugüne kadar bırakmayıp sabrediyorsak sizin çok iyi bir şekilde yönetebiliyor olmanızdan değil, anılarımızdan vazgeçemiyor oluşumuzdandır.

Bu olay üzerine oyunu bırakıyorum. bana bu saatten sonra supporta yaz çözelim diye gelmeyin. Neden böyle bir mağduriyet yaşatıyorsunuz bunu sorgulayın. Sorgulayacak bir mercii kaldıysa.

2. byeno7

byeno7 User

kış etkinlinde bug yüzünden 1.500.000 uri çöp oldu sen yine iyisin 5k gitmiş

3. aslında burda miktar önemli değil. yapılan terbiyesizliğe karşı tepki koymak gerekiyor. aylık düzenli vipi mi kapı desteğimi çekiyorum yoksa.

4. PantHeon

PantHeon User

Ben aylık oyuna 1000 tl yatıran bırısıydım bundan 3 sene oncesıne kadar.Oyunda ılk 10 da hesabım vardı ve ıllegal hıle kullanmazdım devamlı urımı ceker her pazar kappa donerdım ama sonra adamlar bı ebedı hılesı yaptı butun oyunu alt ust ettıler ve hesabım cop oldu tumgeneral hesabım albaya dustu sonra bır sure gırmedım gerı dondugumde albay olarak bıraktıgım hesabım kurmay bınbası olmus :) ınvok mınd bır sekılde kasılırken takk ban yedınız ayda toplasan 45 saat oyuna gıren bır oyuncu olarak ban yıyorum ama ayda 700 saat oyunda olan hesaplar ban yemedı oyun baslı bası haksızlık adaletsızlık..