darkorbit bu yılın yarıyıl tatilinden beridir açılmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -TeknoTEK- tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -TeknoTEK-

-TeknoTEK- User

Arkadaşlar lütfen yardım edin bütün yolları denedim denemediğim şey kalmadı neredeyse çerezleri sildim adobeyi güncelledim tarayıcı değiştirdim herşeyi denedim ama giremiyorum lütfen yardım edin bakın baştan anlatayım kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum sonra günlük bonusları alıyorum haberleri kapatıyorum oyunun ana sayfasına çıkıyorum ve başla ya basyorum başka bir sayfa açılıyor ve siyah bir ekranda sadece ortada yükleniyor yazıyor ve başka hiçbirşey olmuyor ne kadar beklesemde nafile ve aynı zamanda ekipmana bastığımda ise açılmıyor bunda ise yüklenmiyor bile anti virüsüde kapadım ve unutmadan benim bilgisarım harici diğer bilgisayarlarda oyuna ve ekipmana girebiliyorum son birşey arkadaşımla birlikte kullanıyoruz bu hesabı lütfen girmek istiyorum aylardır giremiyorum

lütfen bana farklı seçeneklerle gelin lütfen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2014
  2. Kardes bilgisayarin ozelliklerini buraya yazarmisin belki de donanimsal yetersizliktir

Anakartin mhzsine kadar soyle

Zamaninda benimde basima geldi fakat yeni bir bilgisayar aldim ve sorun kalkti bilgisayarn eski ise boyle problemler cikara bilir

2. İhtimal ise sisteminde virus gibi zararli yazilim olabilir ve oyun yuklenirken engeller cikarabilir

3. İhtimal ise internet hizin yavas olabilir internet hizini bana soylernisin

Son düzenlenen: 30 Mart 2014
  3. Merhaba ,

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ? Ayrıca eklentiler kısmında çakışma olabilir. Hangi tarayıcıyı kullandığınızı söylerseniz iyi olacaktır.

İyi forumlar.

4. -TeknoTEK-

-TeknoTEK- User

1- bilgisayarım çok iyi özellileri falan gerekli olandan da fazla olması lazım

2-onu bilmioyrum

3-internet hızım felaket şu an hızı 1

google chorme kullanıyorum diğerlerini de denedim eklentiler çakışmasını anlamadım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2014
  5. sana tavsiyem opera ile oyuna gir en sağlamı bu google chrome da yerleşik adobe olduğundan çok sorun yaratır.

anti virüs olarak da avira kullan sağlam bir anti virüs bir onunla tam sistem taraması yap derim (Anti virüsü algılamasını yükseğe getirin)

bilgisayar özelliklerine girmek için:

Başlat -----> çalıştır -----> Dxdiag (sistem de ki donanımın hakkında bilgi verir)

6. Merhaba ,

1- Bilgisayarın çok iyi olması bir yere kadar etkilidir. Asıl önemli olan internet bağlatı hızı ve genel olarak stabil yani düzenli olmasıdır. Genel olarak bağlantı hızları anlık olarak iner ve çıkar ayrıca bazen veri akışı kesintiye uğrar. Böyle olduğu zaman online oyunlarda donmalar , takılmalar hatta bağlantı kopmaları olabilir.

2- Bu kısmı anlayamadım.

3- Anladığım kadarı ile 1 Megabit ( 1 Mbps ) ve bu genel olarak epeyce düşük bir bağlantı hızıdır.

Eğer hesaba girip oyuna bağlanamıyorsanız bilgisayar ile ilgilidir. Farklı bir güvenilir bilgisayarda girmeyi denediniz mi ?

İyi forumlar.

7. -TeknoTEK-

-TeknoTEK- User

1-tmm

2-eklenti çakışmasını anlamadım :)

3-şu an internet hızım 24 mbps

Machine name: ENGINEDIZ
    Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.130828-1532)
    Language: Turkish (Regional Setting: Turkish)
    System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
    System Model: H61M-D2-B3
    BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
    Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.3GHz
    Memory: 4096MB RAM
    Available OS Memory: 3576MB RAM
    Page File: 2235MB used, 4913MB available
    Windows Dir: C:\Windows
    DirectX Version: DirectX 11

lütfen hala giremiyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Nisan 2014
  8. Merhaba ,

Alternatif çözüm önerilerinin hepsini yazdım fakat bir işe yaramadıysa support ile iletişime geçmenizi öneririm. Forum üzerinden yapabileceğimiz birşey yok maalesef.

İyi forumlar.

9. Makinan iyi tamam sorunu çözdüm birde şu yukarı da ki sahte linki siliniz bir mod gelse de silse

Her neyse şimdi senin makina i5 değil mi bu oyunda sen en az 90fps çekmen gerek ama oyuna giremiyorum diyorsun bunun nedeni şudur:

Google chrome da yerleşik adobe bulunduğundan diğer eklentilerde çakışma yapabilir ve oyun bu sebepten yüklenmiyor olabilir.

Muhtemelen bilgisayarınızda gereksiz şeyler dolmuştur

Size tavsiyem

Advanced sistem care 7 indirin sonrada ccleaner indirin ikisiyle de bir sisteminiz temizleyin

Anti virüs için avirayı tavsiye ederim anti virusu yukarı da ki mesajımda ki ayarları yap sonra bir güzel sistemi tarat pcyi riske atma sağlam bir anti virüsün bulunsun dimi :)

Google chrome yerine de opera kullanın (opera yi indirdikten sonra Adobe un sitesine girip operaya uygun flash player indirin siteye girince zaten indir yazar ona tikla gerisi gelir)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.