DarkOrbit Buluşması Türkiye

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba;

Evet Dark Orbit baş yapımcısı Jonathan “Rick Dekart” Lindsay Türkiye’ye geliyor.Fırsatı Kaçırmayın ve bu etkinlik hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen Ayrıca etkik zamanı çektiğiniz net cafe buluşmasında resimlerinizide bizimle paylaşmayı unutmayınız:)

Son düzenlenen: 27 Mart 2014
    ZABBABA bunu beğendi.
  2. Gecen etkinlikte çok güzel olmuştu, bu kez daha da güzel gececege benziyor

3. Gitmeyen istanbula kuponu alamıyor değil mi :(

4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

giden herkese kesin kupon veriyorlar mı ?

5. Galiba ama gidemeyeni üzecek :/

6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

yok ben İst'de oturuyomda ben gitmem heralde bizim buradaki internert kafeye gelse giderdim...

7. EVREN

EVREN User

Kupon yada kod buluşmaya gelenlere verilir. Ayrıca oyun içi etkinliklerimiz olacak. Kazanalara ödülleri yollanacaktır. Etkinliğe mutlaka bekliyoruz. Kaçırmayın

8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Oyun içi etkinlik derken Vs gibimi adminim ?

9. Düşünsene rick decardla vs :D yeneiblecek var mı acaba ?

ÇØЯUMŁU bunu beğendi.
  10. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Hiç şansı yok normal koşullarda :D ama adam oyun geliştiricisi kendi gemisi 1 milyon dan az vurmuyordur dp si düşmüyordur :D

11. DΣΛTΉ

DΣΛTΉ User

izmirde olsa gelirdim :(

12. Giden bir resmini atsın :)

13. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Benim burda baya bi arkadaşım var dark oynayan ben gidersem atarım

14. Oyun içi etkinlik bütün tr serverlerini mi? kapsayacak soksa sadece cafedekileri mi ?

1 şey daha ekliyeyim unuttum bence gün çook yanlış olmuş haftasonuna değiştirme durumu olmazmı bu etkinliğin istanbulda oturuyom ama günü uygun değil. Bu çoğu kişi içinde sorun olabilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2014
  15. Lapseki

Lapseki User

iyi de ben izmir de oturuyoum, İstanbula nasıl gideyim oraya gelenlere kupon dağıtılacak, bizim başımız mı kel :( en azından gelemeyenlere de bir güzellik yapsınlar ;)

_measter_ bunu beğendi.
  16. jarekkk

jarekkk User

Evren adminim geçen seferkinde siz varmıydınız ben vardımda ^_^
    yanlız o zamandan bu zamana 2yıla yakın süre geçmiş :)

Üstteknin açıklmasına şey yazmışım o gün ;
    GÜNÜN ÖZETİ !
    2tişört , 1 mouse pad , KOD , 2 kalem , Iphone arkalığı , Kupa , 2 kemer gibi birşey ,ehmm birde Drakensage birşeylliğiyle , yediğimiz yemekten kalan Kolonyalı Mendil —ahmet başkan (kardeşim) uyurken
    KAPTAN06 feat ben
    16haziran 2012 tarihli etkinlikten :D Bu sefer orda olamayacağım ama
    birde bence internet kafenin adres yerine Fıstık ağacı yanı yazın ekleme olarak bize öyle gösterdiler Vapurdan 10dk ama arabayla yakın :)

O gün güzeldi ama kodların ödülleri biraz kötüydü :)
    Birde o gün gidenlerden hatırlayan varsa IPAD çekilişi vardı BİM poşetiyle çekilmişti :D hey gidi günler

17. Güzel bir etkinlik klanım ve ittifaklarımız katılmayı düşünüyoruz...

18. Geçenki gibi yine bağlarbaşı/üsküdarda olması benim açımdan çok güzel ama sürekli aynı yerde olması diğer arkadaşlara haksızlık olmuş olur ama ben halimden mutluyum 20 dk mesafe ve oyunun kurucusuyla tanışma ve soru sorma fırsatı şimdiden sabırsızlanıyorum ama hafta içi olmasa daha güzel olurdu.

19. Erendil

Erendil User

iki gemisi olan iki adet kod alma gibi bir durumu varmı_? :D

20. çok güzel ama ben o saatte okuldan çıkıyorum nasıl geliceksem insan hafta sonu yaparya adminim bunuda Jonathan “Rick Dekart” Lindsay söyleyin lütfen ben nasıl alıcam hediyeleri :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.