DARKORBİT CHAR HAKKINDA LUTFEN YARDIM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve gutlandr(proturk) tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MERHABA ARKADAŞLAR BUNDAN BELKİ 1,2,3 YIL ÖNCE OYNUYORDUM BAYA 2.5MİLYAR GİBİ PARA YATIRDIM DE ŞİMDİ NE MSN NE ŞİFRE NE ID HATIRLIYORUM TEKRAR BAŞLICAM CHAR DURUYODUR...

SADECE NEKGAME.COM ARACILIĞIYLA ALDIĞIM E-PİN KODLARI MEVCUT SİZCE NAPABİLİRİM?

2. Zafux

Zafux User

6 ay boyunca girilmeyen çarlar siliniyor diye biliyorum

3. KARDEŞİM OKADAR PARA YATIRMIŞIM TÜM E-PİN KODLARI MEVCUT SAÇMA DEĞİLMİ İŞLERİM YÜZÜNDEN GİRMİYORDM

4. Zafux

Zafux User

evet saçma ama ben silmiyorum sistem siliyor tabi inşallah silinmemiştir senin hesabın ayrıca bunun için buradaki arkadaşlar yetkili değiller support'a mesaj atmalısın

5. ATTIM SİZDENDE BİR YARDIM İSTİYORUM ZATEN OKADAR PARA YATIRMIŞIM SİLMEZLER :D DE MSN VS HATIRLAMIYORUM TÜM MSNLERE BAKTIM YOK BULAMADIM

6. Epin satılıksa alırız :D

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Msn adresini de unuttuysanız biraz sizin için zor olacağı kanısındayım çünki msn adresi olmadan burda bir çok üyemiz zor durumda kalmıştı bunu yazılan konularda gördük 6 ay ve üstü hesabınıza bir kere bile girmemişseniz maalesef sistem hesabınızı belki silmiyor ama envanterinizi sıfırlayabiliyor kullanıcı adınızı hatırlıyor ve oynadığınız serverıda biliyorsanız supporta hesabınızın akibetini kapanıp kapanmadığını sorabilirsiniz bizlerin forum üzerinden önerebleceği çözüm maalesef bu kadar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.