DARKORBİT ÇOK ACIMASIZ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SORGULAYAN0564 tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bundan bir hafta önce 1000 liralık uridum çektim baskına gidiyodum hergün bügün girdim hesaba girilemedi supporta yazdım düzenli olarak gemi kesmekten 2 hafta ban almışım adalet bu mu zaten serverler boş kimse yok adam gelmiş ban atıyor Adalet buysa böyle adalet olmaz olsun oyuncu sayısını koruyağaını dahada azaltmanın peşinde böyle sorumsuzluk olamaz ya

2. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Nasıl düzenli gemi kesmek ?

SORGULAYAN0564 bunu beğendi.
  3. aynı gemiyi düzenli olarak kesmekten diyor zaten şirketlerde adam yok kasılan hergün 2 - 3 adam var kesıyorum hepsini adam gelıyor ban atıyor sistem baıymış bide sistem
    n hiç hatasını görmedik bu zamana kadar ya

4. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Sen Pusing den ban yemişsin kardeş geçmiş olsun geminin tp ve şeref puanınıda düşürebilirler açsalar bile...

5. 2 hafta banned kesinti cezası yok uyarmıymış

şunu anlamıyorum oyunda zaten kimse yok niye sınırsız ban veya ban atıyorsun senın oyuncu kazanman gerekırken oyuncu azaltıyorsunz bu oyun böyle giderse 1 yıl daha gitmez benden söylemsi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2014
  6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Sınırsızmı ban attılar 2 haftalık mı

7. Yok bana 2 haftalık attılar fakat sınırsız ban atılanlara yazık değilmi hile de kullansalar emek veriyorlar sınırsız ban çok kötü birşey ban yiyenler anlar 2 haftalık ban bile çok kotu yapıyor ınsanı bunlar karsısında darkorbit bu kadar zalım olmamalı heleki oyuncu sayısı hızla duşerken

8. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Kardeş senin ilk dedigin gibi oyunda az kişi oldugu için sürekli aynı oyuncuları kesdigin için ban yemişsen yazık olmuş...Ama hile kullananların banlanması gayet normal...

Bu arada sen support'a mesaj at forumdan bişey yapamazlar...

9. Haklısın neyse konuma önem verdiğin için teşekkür ederim sagol

10. KARANLIK

KARANLIK User

Kurallar açık ve nettir.Pushing kapsamı dolayısıyla ceza almışsınız.Ayrıca hile kullanmanın cezası süresizdir ve hiçbir şekilde telafisi yoktur olmayacaktır.Gerekirse oyunda oyuncu kalmasa bile.

11. Anlıyorum güzel felsefe

12. Merhaba ;

Konuya gerekli cevaplar verildiği üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.