Darkorbit çok iyi bir oyun

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ModernKöle tarafından 9 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. darkorbiti seviyorum. ne kadar güzel bir oyun

_ALPHA_ bunu beğendi.
  2. Eskiden çok daha güzeldi :) serverları çok kalabalıktı. Güzeldi bu arada sanırım konunuzu yanlış yere açmışsınız adminler bu duruma çok kızar dikkat et :D

İyi forumlar.

3. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.:p

İyi forumlar.

Minerva ve _ALPHA_ bunu beğendi.
  4. Gereğinden fazla yeniliğe ve botlara karşı bir önlem aldığı zaman çok güzel bir oyun olacak

5. darkorbit çok iyi bir uzay macera oyunu, üstelik içerikler çok iyi bir şekilde oyuncu odaklı. teknik ekibe başarılarının devamını diliyorum

6. adamın nikine bak yazdığına bak..

_Birazzhırs_ ve ŞahFD bunu beğendi.
  7. GREED

GREED User

du.
    Ama artık çağının tamamen gerisinde kaldı.Bu çağdaki oyunlarda insanlar aylarca güçlenmeye çalışıp da ezilip durmayı istemiyor sonuç olarak.Her oyun gibi bu oyun da ekipman yerine kozmetik açısından para kazanmayı hedeflemeliydi ki para harcayacak kitlesi olsun.
    Bayadır görüş bildirmedim bu konuda ama botları banlamak yerine milleti bot kullanmaktan vazgeçirmek daha mantıklı olsa gerek.
    Sıralama için bot kullananlar hariç genelde insanlar uridium için bota bırakıyor denebilir. Uridium açısından çekilen sıkıntı azaltılsa dükkan fiyatları kalıcı olarak düşürülse , yaratık uridiumları falan biraz katlansa hemen ardından da bir kaç tane göstermelik banlama yapılsa millet bence bot için pek riske girmek bile istemez.Bir de yeni oyuncuları biraz düşünseler oyun kurtulur bırakanlar bile geri döner.
    Ama oyunun şu anki halini ve getirdiği yenilikleri savunan insanların bence biraz daha bu konu hakkında düşünmeleri lazım.

-crusmaster99- bunu beğendi.
  8. ödemelerde hiç sorun yaşamadım. darkorbit oyuncusunu koruyan bir oyun.

9. ŞahFD

ŞahFD User

Bene gayet güzel bir nick(eğer trol değilse)

Günümüzü çok iyi özetliyor,

Bende kurumsalKöleyim mesela :D

10. bir keresinde chat üzerinden bana küfreden birisini report etmiştim, daha sonra banlandığıyla ilgili mail aldım. oyuncuların haklarını koruyan bir oyun.

11. bu hesap herhalde bizi galeyana getirmek isteyen bir admine ait..oyundan memnun muş..valla helal olsun..bütün körler topallar burada desenize.

12. ŞahFD

ŞahFD User

oyuncuların haklarını koruyan bir oyun xd

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eleştirilere her daim açığız lakin, asılsız ittihamlara asla. Lütfen bu tip asılsız ittihamlarda bulunmayınız.

İyi forumlar.

14. yönetici, admin, destek ekibi üyesi olmayan sıradan bir oyuncuyum. tabi yazmakla birşeyi ispat edemem. lakin oyundan zevk alıyorum, özellikle kasılma haritalarında şirket arkadaşlarımla yardımlaşırken ve düşmana karşı savaşırken.

βŁЦ£¤МДИ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  15. hocam ulke genel anlamda tesekkur sendromu yasıyor zaten . Hastalarıma en iyi tedaviyi yapayım kolay gelsin der çıkar gider şikayeti oldu mu gelir agzına geleni söyler :D bir tanesi de demez ki hocam tesekkurler zahmet verdiniz :D o yuzden bu oyunda tesekkur eden birini gordukleri için şaşırabiliyorlar hak vermek lazım :)

16. yanlış anlamayın hakaret etme niyetim yok mizah tamamen. kusura bakmayın

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. hehehe ne demek, ne kusuru :) izah etmek için yazdım sadece. oyuna dönecek olursak, hafta sonu GG etkinlikleri rekabeti iyice kızıştırıyor. zaten darkorbit oyuncuların birbirleriyle rekabetini arzulayan bir oyun platformu. keşke rekabet parametreleri daha hassas dengelense. olsun yine de çoH iyi oyun.

18. rekabete amenna zaten o olmazsa oyun da olmaz..oyunculara destek olunmuyor..bu oyundaki ful kavramı çok sıkıntılı..bakın düşük seviyeler için bir güncelleme getirmişler güzel olmuş..ben beğendim.tamam da benim çar 20 seviye ve halen ezik..görev yaparak biraz uri kasayım dedim çar 21. seviye olmak üzere.geliştirme yok 8 iris halen.bu oyundaki düşük seviyeli çar kavramına bakış açıları çok yanlış..bir güncelleme getireceksen ekipman,arge,geliştirme üzerinden yapmanız lazım.seviyede nedir..ful kavramına bakış açısını biraz değişin..ekipman geliştirmeler argeler ve tasarımlar üzerinden hesaplara yaklaşın..YAV ACIK gözünüzü açın..7 zeta yaptım 3 boş.bu nedir yani. herkül fulleneli millette yıllar oldu..istatistikten çıkarın artık havoc u ve diğerini.yeşil kutu açıyorum belki apis zeus parçası verir diye paso LF3 KALKAN lf4.kardeşim bu nedir .kavramsal olarak bazı şeyleri beceremiyorsunuz.50 yeşil kutu açıyorum hepsi mayın..izahı yok bunun.hemen cevap da yazarlar şans..kumar oynamıyoruz ki.oyun oynuyoruz oyun.millet proları fulledi.ben havoc derdindeyim.adam geliyo 600k yapıştırıyo. yallah istasyona.tamam adam emek vermiş keser.ya ben.hep böylemi olacak bu iş...sizlerin aklı sizlere kalsın diyor ..okuyup da destek olacak arkadaşlarıma da sabırlar diliyorum...gül gibi oyunun içine eden darkorbit yönetimine de bu başarısızlıklarının devamını diliyorum

ŞahFD bunu beğendi.
  19. ŞahFD

ŞahFD User

Merhaba dostum, hepimiz bu yollardan geçtik :)

Bende bir zamanlar gururlu ve mahrur havoclarını fullemeye çalışan bir gemiydim, bende de yeri geldi 6 zeta boş geçti, sen diyorsun'ki 7 zetadan 3'ü boş geçti bu gayet normal hatta şanslısın bile diyebilirim, 10 zeta yapıp boş yapan var ;=)

Genelikle havoçlar (Genellikle diyorum bak) 20-25 zeta arası fulleniyor, Yani Sen 5 zetada boş çıkarsan 10 zetada boş çıkarsan o söylediğim jkapı yapma değerlerine yaklaştiğin zaman havoçların full oluyor, ama bu demek değil'ki illa 20*25 havoç yapıcaksın?

Kaçtane arkadaşım 5 zeta üst üste yapıp(ÇİFT ÖDÜL GÜNÜNDE) Havoçlarını fullediğini biliyorum,

Ben artık yeni oyuncuların şanslı olduğunu düşünüyorum,

Biz eskiden zeta, havoç, hercul falan yaparken öyle çifte ödül günleriymiş falan filan yoktu ne emekler vererek yaptık anlatsam inanmazsin uykumuzdan olduk yeri geldik, sinirlendik ama olduk işte

Hercülü 20 kapıda yapmıştım mesela zetadan daha kolay olmuştu

4000 kutu açıp sadece 1 lf4 çıkarttım, yine pes etmedim,

Bundan yaklaşık 3-4-5 sene önce yeni lazerlerin hiçbiri yoktu en iyi lazer lf4 16 seviye geliştirilmişti,

Ben lf4lerimi tam 50 epsilon 70 kappa yaparak fulledim

Herkes kutulardan deliler gibi toplarken, lf4leri ben kapı yaparak fulledim, çünkü bana kutudan çıkmıyordu benim gemiye lf4 çıkmıyordu yahu,

10 tane gemi 10 tane tasarım çıkardım citadelden tut lightinge kadar ama lf4 çıkmadı işte bende kapı yapa yapa fulledim,

Tam lf4leri fulledim bu seferde yeni lf4ler çıktı,

Bir yorumunda demişsinki çıka çıka lf4 çıkıyor bak ona gülmem geldi :D Lf4 bana göre hala bence en iyi lazerelrden birisidir,

Pro lazeri yapmayı'da okadar kasma benim 1 hafta önce hiç prom yokken şuan 14 prom var görevlerle yaratıklarla zaten bir şekilde biriktirip yapıyorsun pro lazerlerini, o konuda için rahat olabilir,

Önemli olan havoçlarını ve hercüllerini fullemek,

Bunun içinde indirim günlerinde vip+ indirim paketi çekip 55 uridiuma zeta yapmak ve bu zetaları çifte ödül gününde bitirmek

Bizde bu yollardan geçtiğimiz için elimden geldiğince anlatmak ve bilgi vermek istedim, Tabi uygulayıp uygulamamak sana kalmış,

Ama dediğim gibi asla pes etme,

Ayrıyetten şunuda ekliyim yazıma, normalde fesat birisi olsam söylememe ama benim amacım bu oyuna insan kazandrmak sonuçta serverde adam olmadıktan sonra en iyi gemi bende olsa neye yarar öyle değil mi?

Adamin birisi geçen konu açmış neyi nasıl yapacağini sormuş adamda altına aynen şunu girmişti,

'niye söyliyim'ki sonra gel beni kes!'' Bende şöyle dedim eee artık boş serverde en iyi gemiyle tek başına takılırsın :D

Önemli olan oyuna oyuncu kazandırmaktır bence, darkotbit beninm oyunum değil, bigpointin sahibide değilim :D

Fakat eğer hani oyuna para yatirmişsan, yada yatırmayı düşünüyorsan öyle bir planın varsa, Bak şuan 100 tlye hammerclawn satılıyor,

yaninda 400 bin uridium ve bir sürü ekipmanla birlikte onu bir al bak nasıl yol kat ediyorsun ;=)

Edit:Ben Cyborg aldım keşke hammerclawn alsaymışım diyorum, şuan bl haritasında 2 kat daha hızlı pro kasmıştım,