Geri bildirim DarkOrbit Doğum Günü Kutlamaları

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 8 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları,

DarkOrbit 17. Doğum Günü aktiviteleri ile ilgili görüş ve yorumlarınızı bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler..

DarkOrbit Türkiye Takımınız

Konmuyla ilgili yapılan Resmi Açıklama

2. seyfo123

seyfo123 User

aktivitemi kaldı oyun berbat durumda kımın ne kunlandıgı belli degil ilgilenen bile yok bir etkinlik yapılıyor her yer bot hileci dolu gecici banlıyorsunuz göstermelik durum gene aynı yapılacaksa bişeyler dogru düürüst yapılmalı bence

titans___ bunu beğendi.
  3. oyuna girebilirsek oynayacağız...hatta belki seyfo gibi de yorum yapacağız ama nerdee.1 saattir 502 hatasından kurtulamıyoruz dünde aynı bugünde aynı.

4. Öncelikle kod konusuna nazar-ı dikkati celb etmek isterim. Geliştirmelerde lazerleri 20 seviye için 300 küsür ioil istiyorken kodda 2 ioil vermenin cemal-i suretimde yarattığı sükut-u hayali tasrih etmek isterim. Ayrıca etkinlik demişsiniz de gerçekten içerik anlamında itmi'nan olmadığımı alelhusus belirtmek isterim. Bu tip etkinlikler zaten sizden yani ismini abdest alarak serd etmemiz gereken DOTRHTC (darkorbit turkiye high technical council) 'den gelmiyor diye biliyorum(almanyadaki teknik zındık ekip yani). Yoksa siz müessese-i celileye söylenecek kelam bittabi olamaz. Sadece fikr-i hicvim yine o alman ekibine sakın siz alınmayın ama iyi veya kötü yorum-hicv etmek de çok mana ifade etmemekde nasıl olsa bunca senedir olduğu gibi herkes kendi bildiğini okumaya devam edicektir. Yine bu yazı o zaman neden burada diye soracak olan ahad-ı nasa da boş vaktim çok diyeyim.
    Dipnot: Yukarıdaki yazı şahsi düşünceler içermektedir, telifi tamamen şahsıma ait olup baskıyla, zorbalıkla, sindirme/sildirme, itiraz, tehdit ve şantaj söylemleri kabul edilmeyip, fotokopi veya copy/past ile birinci ikinci ve üçüncü şahıslar tarafından çoğaltılması falan yasaktır. Katılana da katılmayana da zoooort diye hemen altına bişeyler karalayana da selamlar ve kucak dolusu sevgiler.

BIZDIK ve fenrir58 bunu beğendi.
  5. BIZDIK

BIZDIK User

sen mükemmel birisin

tamamen katılıyorum :D katlayıcıyla 4 oil veriyo ama pet protokolü etkilemiyor sanırım
    buz ve bifenon cıkması güzel, oiller kurtarılan mal protokolü ile artabilirdi, ayrıca paralı paket etkiliyor mu etkilemiyor mu konusunu veya kutu içeriğini de belirtseydiniz keşke

SECURİTY[DIA] bunu beğendi.
  6. Rezalettttt oyunda bottan geçilmiyor arkadaş.normalde bu labirentte 2 saatte 500 bin uri kasacak kapasitede bi gemim var ama gel gör ki adam salmış bota sadece meteroid kesiyor ve benden daha hızlı buluyor eskiden 5 tane synk kesen lider olurken şimdi 40-50 kesiyor millet vel hasılı kelam bu oyunu bitirdiniz hiç bi şeye acımıyorum oyunda geçirdiğim her dakikama acıyorum

7. 2 saatte hee nasıl bir gemiki 2 saatte okadar uri kasıyo markası nedir geminin.

8. titans___

titans___ User

Adamlar haritaya girdi mi botdan oyun kasyor ve nasıl botsa etkinlik haritası da değil ve bunu oyun nedense bulamıyor ha bulsa ne olcak 5 kere daha yakalaması lazım e botçular gerzek değil hesab açıp kasılıyor ben videolu suporta kaç video kaç profil linki attım ve oyunu oynuyanlar da biliyor ne kadar bot oldğu ha bu botçular şaka gibi adam albay dı banı almış 2 çızık kalmış hala botda uber mordon arıyor , sen o rütbeye gel ama git uber mordona bota at Pala da bile daha önce Kurmay Binbaşı gördüm ve yüksek puanlar dı hatta yeni düştü , yazık yazık adamlar ne savaşlar verdiler tutucularla MIND kesmek için tüh hepsi çöp oldu botçuların hani şu an etkinlikde hani beceremeyip skol keserken kullandıkları bota rağmen patlıyorlar skola , bazısı kenerda atlıyamyor aynı yerde sayıp duruyor , birde böbürlenirler botla hallediyoz ne oldu banı yidikçe rütbeler düşe düşe kuşa döndü gemileri, önceden gemiyi fulleyip rütbe düşürüp öyle adam kesmeyi sevenler vardı al darkorbit düşürdü rütbeleri hani şimdi yakalanma korkusundan yusuf yusuf yalıycak admin mod arıyorlardır desem ispat et hani ispatları çok forum da ama görmek istemeyen davul zurna da çalsak işlerine gelmedikden sonra anlamazlar , yüzsüzlük edip mi bot kullanıyorlar beceriksiz oldukları için mi ve ban yememek için eskiden chat de cm ler olurdu neden şimdi yok al sana delil neden chat cmleri kaldırıldı su istimal oyun yönetiminin verdiği yetkilerle kendilerini kral mı zannettiler ne oldu krallıkları çöp oldu rütbeleri itibarları eski yağcıları aramaz arasa da konuşamazlar birbirleriyle ve kırdıkları hava attıkları ezdikleri banllattıklarıyla avunuyorlardır pespayelik edilmemeli gücü eline geçiren diktatör olmamalı oyun da bu ortaya çıkıyor ha çıkmayan var mı hiç bilmiyom ben yıllar sonra youtube videoları veya birilerinden duyuyorum vay be diyorum , neler olmuş neler magazin geç ulaşıyor bana malesef dedikodular olanların üstünden yıllar geçtikden sonra yani .

9. Etkinlik haritasına botları alma bak ben nasıl kasıyorum 2 saatte 500 bin x4 rsbyle

10. oben

oben User

yaw hee heee sen kasarsın ağasın paşasın hayal dünyan geniş.