Darkorbit Donma Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve M•A•R•E•Ş•A•L tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyunu açtığımda yaklaşık 15-20 saniyede bir benim gemim haricinde herşey donuyor. Gemi hareket ediyor ama 3-4 sn herşey donduktan sonra birden düzeliyor. Bende donmuş görünse bile o 3-4 snde oyunun devam ettiğini anlıyorum.

Benim bu sorunum neden kaynaklanabilir? Uzun zamandır böyle?

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

İnternet hızına bağlı oluşan bir durumudur. Oyun açıldıktan sonra verilerin dolması beklenir. PC ve NEt performansına bağlı olarak bazıların 5 sn sürerken sizde olduğu gibi 20 saniye de sürebilir.

Ayrıca konu açarken doğru bölüme açınız. Teknik sorun olarak düşündüğünüz sorunları ilgili bölüme (teknik konular) yazınız. Konu taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. İlk oyun açılırkenki bekleme süresinden bahsetmiyorum. Oyunu oynama anında 20snde bir 5-6saniyelik donmalar yaşıyorum. Bunun nedeni ne olabilir diye soruyorum?

Yeni foruma daha tam alışamadığımdan uygun bölümü bulamadım kusura bakmayın.

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Belirttiğim gibi anlık net performansına bağlıdır. İlk oyun girişinde yoğun veri akışı olur ancak bu veri alışverişi oynadığınız sürece devam eder bundan dolayı anlık net kopmaları donmaya neden olabilir. Ayrıca eğer kablosuz bağlanıyorsanız bu kopmalar daha yoğun olabilir. Lütfen düzenli olarak çerez ve net geçmişinizi siliniz ve oyun oynarken download ve upload gerektirecek site ve programları kapatınız ve kablosuz bağlanıyorsanız kablolu bağlantıya geçiniz performans artacaktır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.