Öneri Darkorbit`e Slot Oyun`u Gelme`li

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ѕєякαη[ReaL] tarafından 2 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit`e SLOT oyunu gelsin mi

Anketin kapanma tarihi 2 Kasım 2019.
  1. EVET

87,5%
  2. HAYIR

12,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Sevgili arkadaşalar ve forum adminleri benim bir önerim var ve sizinle paylaşmak istedim oyuna Bütün oyunlarda olduğu gibi SLOT oyunu gelsin Slot`ta 3 ayrı seçenek olsun

50 li kamu cpu apis zeus gemi tasarımları uridium paketleri belirli miktarlarda cephane uçuş düzenleri pet mödülleri ve protukulleri lf4 pro lazeri olsun

bilet çevirmesinde bilgisayar veya donanımları filan olsun yüksek miktarda uridium paketleri olsun

1 ci seviye. Credist ile çevirme..!! NORMAL hediyeler
    2 ci seviye. Uridium ile çevirme..!! SÜPER hediyeler
    3 cü seviye. Bilet ile çevirme..!! ELİT hediyeler

CREDİST ve URİDİUM anladınız ama BİLET nedir soracak olursanız gerçek para karşılığında belirli bir miktar bilet çevirme hakkı
    ve 1 2 3 seviye çevirmeler için hangi ödüllerin çıkacağını ve ne miktarda uridium credist veya bilet kullanılacağını ve biletin fiyatını Oyun yetkilileri karar versin

daha önce öneri veya anket oluşturmadım o yüzden bu kadarını yapabildim herkesin Fikrine saygı duyarım iyi eğlenceler

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Daha önce açmış olduğunuz konuda size cevap verilmiş olduğu gibi:
    Konunuza benzer konu daha önce açılmış olduğu için konunuzu kilitleyerek arşive taşıyorum. Daha önce açılmış olan konuya buradan ulaşabilir, destekleyebilir ve geliştirilmesi için önerilerinizi sunabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.