Duyuru Darkorbit eski haline dönmelimi

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve DarkorbitOyucusu tarafından 15 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit eski haline dönmelimi

1. Evet

57,1%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Kararsızım

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Haksızlık Olur

42,9%
  5. Şuan oynamıyorum eski haline dönerse oynamaya başlarım

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar darkorbit eski haline dönmelimi bence dönmeli yeniliklere hiç gerek yok bence hele şu yeni çıkan lazerler adama tek atıyolar zaten savaşın zevki kalmıyor tek yiyorsun lf4 te kalmalıydı bence. Eski haline dönerse yeni lazerleri fulleyenler ne yapabilir darkorbit o lazerlerin 1 tanesi için belirli bir uridum verebilir oyun eskiye dönerse bence daha çok oyuncu olabilir.(Aşşağıdaki ankete katılmayı unutmayalım)

2. newcode

newcode User

darkorbiti oynayanların yarısı eski günlerin hatrı için oynuyor ama senin dediğin imkansız gibi birşey ama belki oyunun 2008lerdeki halinin olduğu eski clientin olduğu yeni bir server açılırsa olur

3. Vallah eskisi gibi olsaydı fps olarak darkorbit işin olmaz miss donma falan olmazdır ama şimdi bi bakıyorum her türlü herşeyi değişmiş oyun tam pert

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde buna benzer bir çok konu vardı, oradaki bir konuyu desteklemeniz daha faydalı olacaktır. Gerekli yönlendirme yapıldığından konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.