Öneri Darkorbit Evrimleşmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Prophecy tarafından 3 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit'e Kazanmak için Oyna Sistemi Gelmeli Mi?

1. Evet!

84,0%
  2. Hayır

16,0%
  1. Prophecy

Prophecy User

Merhaba herkese. Uzun zamandır bu forumda bir güncelleme konusu açmıyordum. Bugün son kez bir öneride bulunmak istiyorum.

Önerim özetle Darkorbit'in evrimleşmesi:
    Artık metaverse ve kripto dünyasına adım attık ve Darkorbit'in bana kalırsa bu dünyaya dahil olmasında hiçbir eksiği yok.

Önerimi detaylandırmam gerekirse Darkorbit eğlenceli ve değerli (manevi olarak) bir oyun olmakla kalmamalı. Artık oyuncular oyun içinde madencilik ve savaştan kripto para kazanabilmeli. Bu eğer oyuna doğru şekilde getirilirse, eski oyuncuları geri kazandığınız gibi aynı zamanda da şu anki oyuncu sayınızın kat kat artması anlamına geliyor. Yine kozmetik tasarımlar vs. çıkartırsınız ama geleceğe de ayak uydurmak artık kaçınılmaz bir gereksinim.

Bu fikir daha da detaylandırılabilir, görselle daha iyi anlatılabilir. Burada hala kalmış olan eskiler duruyorsa onları da bu fikre desteğe çağırıyorum.
    @D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tabii ki başta olmak üzere.

2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzun anket başlığını düzenleyip indeks bölümüne ekledim.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. Bundan eminmisiniz son kararınızmı metavers ve do kıyaslama aklım almıyor siz bu oyunu oynadığınızdan eminmisiniz.Daha 3 günlük GG indiriminin 1.5 gününü bile kullandıramayan do öylemi.

tahir_47 bunu beğendi.
  4. Çok mantıklı az birşey oyunun gelişmesini büyümesini istiyorlarsa do yönetimi bu düşünceyi destekler ve sistemine entegre eder

5. Oo selam uzay.

Valla uzayım ben saldım be hocam. Ne desek boş :D

Bir şeylerin değişmesi isteniyorsa yönetimin kökten değişmesi gerek. Yıllardır oyuncuları dinlemeyen bir yönetim mevcut. Biz ne kadar fikir üretsekte çok ama çok geç yapılıyor. Bak fikir üretmekte sorun yok ancak asıl sorun Almanyanın oyuncuları dinlememesi.

Daha doğrusu dinliyorlar ama sadece Almanya kendine yakın bulduğu %1-10 kesimi dinliyor diğer ülkelerde ki çok ses çıkaran üyeleri ise yıllar sonra dinliyorlar.

Benim aylık giriş bonusu tam açıldıktan 5 seneye yakın bir süre sonra yapıldı. Konu tozlandı küflendi forumda 5 sene sonra yapıldı. Oysa ki 1 ay sürmeyecek bir şey. Defalarca raporlanmasına rağmen 5 yılda yapıldıysa bir sorun vardır. :D

-UZMAN_ADAM- ve Prophecy bunu beğendi.
  6. Prophecy

Prophecy User

Uzun zamandır giremiyordum bir gireyim dedim de hiçbir haritada insan yok. Bu konu olsa da pek anlamı olur mu ya da eskisi gibi olur mu bilmiyorum. Senin aylık giriş bonusu sayesinde irislerdeki lf4'leri fullemiştim :D

7. tam destek baya eskilerdenim

shadow_king bunu beğendi.
  8. Buna benzer bir fikir benim de yakın zamanda aklıma gelmişti, kısaca oyun bütün hileden hurdadan arınıp unity ye sorunsuz bir şekilde geçtikten sonra Jackpot Arena nın geri getirilmesi ve ödül olarak kripto para vermesiydi, becerisine güvenen Jackpot da mücadele eder sabrına güvenen sıralamada mücadele eder. Sizin dediğiniz gibi büyük atılımlar yapılması için oyunu Elon Musk ın satın alması lazım, topluca mesaj atsak belki alır belli olmaz. :D

9. Önce bı unity playera geçmesi lazım. Ve oncesinde tr adminleri olsun diğer ülkeler olsun gerekli tepkileri göstermemiz lazım. Düşünsenize bı anda bütün adminler bırakmış forum DC suport vs .. bizim kaybedecek biseyimiz yok ama onlar yapmak zorunda. Hâlâ flash player ile millet oyun oynamaya çalışıyor. Eğer biz oyuncu olarak tepki göstermezsek ne yazikki bu özgün oyun ölecek.

10. +1

11. Mineral

Mineral User

Küçüktür Dünya büyük sananlar olsada.Hemde cook küçük.

Sayfayı Paylaş